InterStore Group s.r.o.

#1183Nedodání srozumitelného českého nebo slovenského návodu k dodanému zboží (Sangean ATS-909 X black.

04.11.2013, před 10 lety

Jiří Karásek

Na internetu jsem si vyhledal levného dodavatele přenosného rozhlasového přijímače Sangean ATS-909 X v černé barvě v ceně 4537,-Kč,po kterém jsem již delší dobu toužil.Objednal jsem si tento přijímač na dobírku přes službu ULOŽENKA.cz.Dne6.9.2013 jsem dodané zboží na provozovně ULOŽENKY.cz v Ostravě-Mariánských Horách a Hulvákách,ul.28.řijna 1422/299,email:ostrava@ulozenka.cz,tel.:+420774407018 zaplatil a vyzvedl.Doma jsem toto zboží vybalil a marně jsem však hledal k tomuto zboží český návod.Přibalen je návod v GB,F,E,NL a D.Napsal jsem proto obratem email dodavateli jestli nezapoměli český nebo slovenský návod nedopatřením přibalit.Do dnešního dne jsem však neobdržel odpověď.Zjistil jsem si na dodavatele(zboží zabalil:Červenka Maroš)tel.č.+421235353535 kl.181 a zavolal mu.Již jejich operátorka(jméno si bohužel nepamatuji)mi sdělila,že české návody nepřibalují a zasílají zboží tak jak je.
Nevím dál co bych měl ještě podniknout,nechce se mi zbytečně vyhazovat peníze za soudy,proto se obracím na Vás s důvěrou v kladné vyřízení této nepříjemné záležitosti.

S pozdravem Jiří Karásek,Provaznická 1531/11,700 30 Ostrava-Hrabůvka,tel.:737889962

Přenosný vícerozsahový světový rozhlasový přijímač ATS-909 X,FM-RDS(RBDS) /MW/LW/SW,PLL Synthesized Receiver.Výrobní č.26006480/2012/06.

Požaduji českému člověku srozumitelný a jasný návod k používání tohoto přijímače.