Electro World s.r.o.

#3075Neoprávněně neuznaná 4. reklamace

1 rok 4 měsíce 11 dnů

03.05.2014, před 10 lety

Miloš Šimeček

Dne 14.11.2012 jsem u společnosti Electro World s.r.o zakoupil tablet Acer Iconia tab A510 , jako dárek pro syna na vánoce .

Tablet fungoval do 19.3.2013 kdy přestal reagovat na adaptér,nelze zapnout -zákazník žádá opravu .

Výměna základní desky a přídavné desky s micro usb portem

Tablet mi vrátili 31.3.2013

Fungoval do 24.9.2013 - nefunkční , po zasunutí do sítě a zapnutí pouze zavrní , dále se nic neděje-zákazník žádá opravu

Výměna LCD panelu

Tablet mi vrátili 9.10.2013

Další reklamace 6.2.2014-Problikává displej i když je tablet vyplý ,velmi kolísá stav baterie

Vymněnili zakladní desku s přídavným micro usb portem .

Vrátili mi jej 20.2.2014

Po týdnu fungování mi tablet z ničeho nic vypl a začal vrnět a přestal na úvodním logu acer do vybití. Po nabití zase po zapnutí zůstal na úvodním logu do vybití.

Dne 15.3.2014-reklamace - tablet občas nelze zapnout /zůstává na úvodním logu/ samovolně se restartuje a vypíná i když se s výrobkem nic neděje - zákazník žádá posouzení zda výrobek splňuje záruční podmínky - odstoupení od kupní smlouvy

Dne 10.4.2014-reklamace zamítnuta, nezjištěna závada -bez vady -nevzniká nárok na OOKS.

Tablet jsem dovezl domů a dělal to samé.

Dne 16.4 jsem jim tablet znovu dovezl na pobočku Electro Worldu - ten samý popis závady jako 15.3.2014

Poslali mi e-mail : Vážený zákazníku,
Vaši reklamaci číslo 2443248 Vám zamítáme, jelikož na základě vyjádření autorizovaného servisu nebyla na zařízení zjištěna technická závada, jedná se o sw závadu způsobenou uživatelem.

Oprava výrobku je možná pouze placeně.

Cena opravy je: 680kč s dph

Podrobnosti naleznete v přiloženém souboru / e-mailu

Jestliže souhlasíte s uvedenou cenou opravy a navrhovanou dobou opravy, prosíme o potvrzení na tento email do 3kalendářních dnů od přijetí tohoto oznámení. V případě neobdržení odpovědi do zmiňovaného termínu Váš výrobek bude zaslán zpět na naši pobočku bez opravy.

Váš souhlas k uvedené mimozáruční opravě v tomto emailu se považuje za závazný. Navrhovaná doba opravy se začne počítat ode dne přijetí Vašeho souhlasu. O doručení opraveného výrobku a možnosti vyzvednutí na naší provozovně Vás budeme informovat formou sms/e-mailem na Váš uvedený kontakt v reklamačním protokolu.

Jestliže nesouhlasíte s uvedeným cenovým návrhem, sdělte nám prosím tuto informaci a výrobek bude ze servisního střediska odeslán na naši pobočku zpět bez opravy. V tomto případě Vám nebudou účtovány žádné poplatky. O doručení výrobku a možnosti vyzvednutí na naši pobočce Vás budeme informovat formou sms/e-mailem na Váš uvedený kontakt v reklamačním protokolu.

Děkujeme Vám za spolupráci

DIČ: CZ699000256

On 25.4.2014 13:36, Acer Group Customer Service wrote:

Vazeny zakazniku spolecnosti Acer,

diagnostikovali jsme zavady Vaseho zarizeni. V priloze Vam zasilame cenovou
nabidku na opravu. Zaslete nam prosim podepsane vyjadreni k cenove nabidce
nejpozdeji do 7 dnu na nize uvedeny e-mail, fax nebo adresu. Na cenove
nabidce zaskrtnete, zda s ni souhlasite, chcete vratit zarizeni neopravene
nebo zda si mame zarizeni bezuplatne ponechat. Za diagnostiku a zpracovani
cenove nabidky je uctovana castka ve vysi 800 Kc. Tato castka nebude
uctovana v pripade odsouhlaseni opravy nebo v pripade, ze je na zarizeni
soucasne realizována zárucní oprava. V pripade pisemneho dotazu uvedte
v predmetu e-mailu servisni cislo pripadu. Zarizeni Vam bude doruceno na dobirku.

Zakaznicka linka: + 420 531 027 777
Fax: + 420 531 027 622
E-mail: proposal_cz@acer-euro.com
Adresa: Acer Czech Republic s.r.o.
CTPark Brno
Turanka 110
627 00 Brno - Slatina

Pozn. Nevím proč se jedná o sw závadu způsobenou uživatelem , jelikož jsem na tom tabletu nic neudělal!

Tablet jsem dosud nevyzvedl .

výr. číslo : 24313041915 32G

Chtěl bych vrátit peníze jelikož tomuto produktu nevěřím,stejně jako Electro World s.r.o .