Westerfield Int. AG

#5192Vymáhání peněz za zrušené zásilky

1 měsíc 5 dnů 1 hodina

09.12.2014, před 9 lety

Milena Lichá

Letošního roku v dubnu mne kontaktovala telefonicky firma Westerfield a prostřednictvím operátorky nabízela výrobek Good Shave - holící strojek za 149,- Kč , včetně poštovného a balného , s tím ,že pokud telefonicky nebo písemně nezruším další objednávky, budou mi zasílat co 2 měsíce další zásilky. Po převzetí první zásilky, která mi byla pouze vhozena do schránky,jsem se rozhodla další zásilky zrušit. Napsala jsem to na poštovní poukázku, kterou jsem zaplatila. První faktura byla vystavena dne 27.6.2014s tím, že další zásilku mohu zrušit do 5.8.2014. Fakturu jsem zaplatila 14.7.2014. Chtěla jsem se ještě telefonicky ujistit, že všechno proběhne úspěšně, ale číslo které firma uváděla jako kontakt 227 191 219 bylo nedostupné.
Jiný kontakt firma neuváděla. Neuváděla ani IČ, emailovou adresu, kontakt na konkrétní osobu.
V říjnu mi přišla faktura vystavená dne 2.10.2014 na částku 305,- , na zboží, které jsem nepřevzala. Odepsala jsem, že jsem žádnou zásilku nepřevzala a že jsem zásilky po prvním uvítacím balíčku zrušila, tudíž nevidím důvod, proč bych měla něco platit a pokud mne budou dále kontaktovat a vymáhat peníze, oznámím to na polici.

V listopadu mi opět přišel dopis , to už ale od společnosti ALEKTUM INKASSO s.r.o., Vinohradská 184 , 130 52 Praha 3 ( IČ 28221958 ) , že mám uhradit dluh na zboží Good Shave, ve výši 668,50 Kč s přiloženou poštovní poukázkou, od paní S. Z., Oddělení mimosoudního vymáhání pohledávek, Email info@alektum.cz , tel. 270 005 555, fax. 270 005 550.
Byla jsem se zeptat na ČOI v Ostravě na další postup a tam mi poradili, podat trestní oznámení na polici.
Byla bych velice ráda, kdybych mohla Vaším prostřednictvím vyřešit tuto situaci.

Holící strojek Good Shave

Zrušení vymáhání peněz a zrušení dalšího zasílání zásilek.