AURES Holdings a.s.

#10464Zamítnutá reklamace

13.04.2016, před 8 lety

Josef Kašpar

Reklamoval jsem osobní automobil Škoda Octavia spz: 6B48517, win: TMBHS21Z872051573 z důvodu vadného filtru pevných částic. Upřímně nechápu vaší reklamu „prodáváme kvalitní prověřené vozy“ když se filtr pevných částic ucpal po ujetí pár set kilometrů. Pouhé napojení na diagnostiku muselo potvrdit limitní stav filtru, přesto byl vůz dán do prodeje důvěřivým klientům. V inzerátu vyhlédnutého vozu se uvádělo dobrý technický stav. Při zkušební jízdě prodávající vůz vyloženě chválil. Bohužel, při podpisu smlouvy mi byl podstrčen k podpisu protokol o zkušební jízdě, kde bylo uvedeno, že vůz je kategorie D, velmi špatného technického stavu, na což mi nikdo výslovně neupozornil a já to nevědomě podepsal. Na toto se samozřejmě odkazujete ve vyjádření k reklamaci a na základě toho nebyla moje reklamace uznána. Jste opravdu profesionální společnost, která prodává nepojízdné křápy. Nájezd 300km 12hodin hodin od koupi a stop. Bravo. Dle zákona se na každou vadou která se projeví do šesti měsíců od koupi hledí jako na vadu která byla již v době prodeje.

Škoda octavia combi 2006

Odstoupení od smlouvy.