OKAY Holding a.s. (OKAY s.r.o.; JENA - nábytek, s.r.o.)

#11686Neuznaná reklamácia

29.07.2016, před 8 lety

Jana Samková

Dobrý deň,
Ako zákazníčka Vášho obchodu Okay so sídlom v Rožňave chcem týmto podať sťažnosť.
Dňa 27.10.2015 som si vo Vašej predajni kúpila mobilný telefón Samsung Galaxy S4 v hodnote 305 €, pričom som si ho aj poistila voči poškodeniu a odcudzeniu sumou 97,60 €.
Po šiestich mesiacoch používania mobilného telefónu sa mi pokazil, čo som hneď oznámila predajni. Dňa 01.07.2016 som ho zaniesla do predajne v Rožňave, kde mi ho vzali na reklamáciu. Po 28 dňoch mi prišla správa aby som si prišla preň, že je reklamácia vybavená.
Na moje počudovanie mi pán v reklamačnej sekcii oznámil, že síce telefón mi vracajú ale nie je funkčný mám si vybaviť ďalší postup, že oni už s tým nič nemajú a urobili všetko čo mali. S takýmto prístupom som vôbec nerátala, a zavolala som si vedúceho predajne, ktorými v tejto veci tiež nijako nepomohol. A keď som si vypýtala knihu sťažností bolo mi oznámené, že v predajni takú knihu nemajú.
Preto sa obraciam na Vás s prosbou o riešenie tejto situácie a prešetrenie postupu Vašich zamestnancov, ktorí podľa môjho názoru neurobili správne keďže mám telefón v záruke, neboli ochotní a jednoducho ma odbili, a ako zákazník mám aj svoje práva a vec, ktorú si zakúpim by som mala aj riadne užívať čo mi nie je umožnené.
Očakávam, že ma budete v danej veci informovať a v čo v najbližšej dobe mi dáte vedieť ako mám postupovať.
Verím, že mojej sťažnosti a žiadosti o prešetrenie veci bude prikladať náležitú pozornosť.

S úctou

Jana Samková

Samsung S4 výr. č. 353224/06/291282/8

Chcela by som opraviť telefón, alebo aspoň ho vymeniť už aj keby bol lacnejší alebo nie v tej hodnote..predsa len som zaň vyhodila 305 € čo je dosť pre mňa.