MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o.

#12546Výměna display

1 měsíc 3 dny 22 hodin

30.09.2016, před 7 lety

Jakub Krupička

Byl jsem tam s Lenovem P70 (prasklé sklo). Na pobočce v Brně mi technik řekl, že jsou schopni vyměnit jen sklo za cca 700Kč. 3x jsem se ho ptal jestli jsou opravdu schopni jej vyměnit. Jelikož u tohoto typu se mění i display. Bylo mi řečeno, že jsou. Tak v pátek po týdnu jedu a prodejnu 30km tam i zpět. Celkem tedy 60km a bylo mi řečeno, že se čeká na díl. Nikdo mi nevolal, neposlal sms, e-mail nic. Jel jsem dom. Poté jsem již jen volal, no ovšem dovolat se byl kolikrát problém, ovšem když už jsem se dovolal 5x za měsíc, vždy mi bylo řečeno, že mobil stále čeká na díl. No už to mě naštvalo, když předpokládaná doba opravy byla týden. Na pobočce mi technik řekl, maximálně týden. No ovšem po měsíci a půl mi volal jejich servis s tím, že samozřejmě se musí vyměnit i display (no kdo by to čekal)? No a z 700 je najednou 1500Kč. Také mi bylo řečeno, že mobil bude opraven a připraven na pobočce ještě ten den. Tak ke konci zavírací doby jedu zase těch 60km, jen proto, aby mi řekli, že mobil není ještě na prodejně. Když jsem se rozčiloval, bylo mi řečeno, že zítra tam určitě bude. No tak jedu druhý den opět 60km a mobil stále není. Byli tam 3 prodejci a jeden z nich byl ten co mobil přebíral. Papkal si hezky svačinku od maminky přímo na prodejně..... Když jsem se rozčiloval, že jedu již po 3 tedy 3x60km = 180km a PHM 180*(6l/100)*27=cca 300Kč + amortizace 180 km x 3,6 = 650Kč = cca 950Kč. Ano dalších 950Kč vyhozených a to nepočítám čas. Na odpověď, jak jsou ochotni mi kompenzovat tyto cesty mi odpověděli. Omlouváme se, ale nijak. Takže vesměs jezdi a mi z tebe budeme mít tak akorát srandu.

Kompenzace cest a čekání.