Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

#13480Samsung Galaxy s6 edge+ 64 GB Gold,4. odlisná reklamace = neodstoupení od kupni smlouvy

30.11.2016, před 7 lety

Michal Vaněk

mohl bych se zeptat, jak je možné, že nemohu odstoupit od smlouvy po 4 odlišné reklamaci mobilního telefonu?
Podal jsem další reklamaci ohledně nefunkční zadní kamery, která mi byla zamítnuta a poté byla zamítnutá reklamace i se znaleckým posudkem na stejnou vadu.
Na prodejně Samsung v Hradci Králové mi bylo doporučeno dojet do servisu v Brně ohledně vady zadní kamery. V servisu v Brně mi vadu našli a opravili (bez mého vědomí).S tím jsem zašel do prodejny v Hradci Králové a nechtěli odstoupit od kupní smlouvy se 4 odlišnou reklamací.
Je možné to nějak vyřešit?
Problémů ohledně MT je hodně a je to víckrát na reklamaci než u mě v ruce.Jedna se o drahý mobilní telefon v částce 25.tis.
Na prodejně v Hradci Králové mi bylo vysvětleno pouze to, že mobil musí někdo uznat jako vadný.A že nejrychlejší by to bylo si dojet do Brna do servisu na posouzení vady zadního fotoaparátu.V Brně jsem s sebou měl uznané protokoly předchozích reklamací a 2x poslední neuznané na tuhle vadu, a měl jsem s sebou i znalecký posudek na tuto vadu, ale řekli mi, že ho nepotřebují.Vše jsem jim tam ukazoval,to že chci odstoupit od kupní smlouvy jsem v Brně zmínil jako první věc. A oni že mám nedostatek projevených reklamací.Neměli přístup na všechny reklamace, nebo netuším, jaký tam byl problém.Chlap byl Slovák a nechoval se ke mě úplně nejlíp.To, že zařízení opraví, to jsem já nevěděl.Nejsem až takový znalec.Ve znaleckém posudku je napsáno, že MT není použitelný a je tam vada. Žádal jsem o odstoupení od kupní smlouvy a nedokážou to posoudit jako vadu, a v Brně ano.

Samsung Galaxy S6 Edge+ 64GB Gold

Odstoupení od kupní smlouvy - podle zákona o 4. odlišných reklamaci = které splňuji.