TV CZ s.r.o.

#13570Nevrácení peněz za vrácený balíček

2 dny 4 hodiny

05.12.2016, před 7 lety

Blanka Šklíbová

Byla jsem stálou zákaznicí Klenot TV až do té doby, než jsem si dovolila (1x) poslat zpět balíček s příliš subtilními šperky, abych si mohla objednat nějaké větší. (Na obrazovce se mi šperky zdály být větší, ale na postavě ani nebyly vidět). Balíček jsem poslala doporučeně hned druhý den se všemi náležitostmi, které požadovali vč. č. mého konta.Po uplynutí doby 1 měsíce, kdy slibují vrátit peníze (a taky hned poslat sms, že zboží převzali), jsem se rozhodla peníze zaurgovat. Ovšem narazila jsem na něco, čemu se říká "mrtvý brouk".Telefon, který firma Klenot uvádí, vůbec nefunguje (nedovolala jsem se). Zkoušela jsem se tedy domluvit přes přímé- živé vysílání s opěrátory. Ti mi přislíbili vyřídit můj vzkaz a předat můj telefon. Také jsem poslala několik mejlů. Jak v mejlech, tak operátorům jsem při posledním hovoru upozornila, že věc ohlásím a zveřejním v televizi (příp. v Černých ovcích). Ale ani po tomto sdělení se nestalo vůbec nic- firma Klenot prostě nereaguje. Vůbec.
Nejsem sama, ale i moje kamarádky, které si chtěly něco ze zboží vyměnit, nebo vrátit, narazily na "mrtvého brouka" ze strany Fy Klenot.
Snažím se zatím o zdvořilý přístup, ale nemyslím si, že firma Klenot si zdvořilý přístup vůbec zaslouží. Zdraví Blanka Šklíbová

Kód 6718 Sada zdobená zirkonypozlacená 18karátovým růžovým zlatem (Náušnice+Přívěsek+ Prsten) (19.7mm/62/L)za 801,-Kč + 144,- Kč poštovné a balné - celkem 945,- Kč.

Rozhodně si nechci postěžovat, ale chci vrátit moje peníze. Balíček jsem poslala doporučeně se všemi náležitostmi, takže ho dostali. Mám podací lístek. Jenže se ani neobtěžovali poslat SMS o jeho doručení, natož vrátit peníze.
Doufám, že případ bude vyřešen k mé spokojenosti a to co nejdříve.
S pozdravem Blanka Šklíbová.