Comgate a.s.

#14572Podvod - neoprávněné naúčtování poplatku za antivirus

26.01.2017, před 7 lety

Liliana Pinďáková

Dobrý den, v posledním vyúčtování. mobilní číslo v neveřejné části stížnosti, mi byla započítána položka 5.1. ;15:35:43 ;90309099 ;; SMS platba - různé; ;99,00 Kč. Danou položku reklamuji, je to podvod! Služba jsem mi načetla podvodem-údajným smazáním virů-bez upozornění placené služby- aniž jsem si to objednala, přitom žádná služba nebyla provedena, naopak mi to jenom načetlo úhradu za danou službu.Věřím, že Vodafone nespolupracuje s podvodníky. Za kladné vyřízení mé reklamace předem děkuji. S pozdravem Liliana Pinďáková
Z odpovědi od VODAFONE na mou reklamaci mi bylo sděleno,že uvedené číslo provozuje společnost ComGate Payments, a.s., Jankovcova 1596/14a, 17000 Praha 7 a Vodafone mi nemůže uznat mou reklamaci.
Zjistila jsem,že popis stížnosti číslo*14208 z 9.1.2017 i číslo *14045 z 2.1.2017 je shodný s mým případem.
To je:Prohlížela jsem si stránku na internetu a najednou se mi objevilo hlášení o tom že mám zavirovaný telefon. Chtěla jsem to vymazat a na jednou mi přišla tato SMS:FOR ANTIVIRUS -6:1483881707mb35127092755:89-
Kliknutím na Odeslat potvrďte, že chcete viry smazat. Tak jsem to odklikla a přišla mi tato sms:Nakoupili jste Antivirus za 99CZK. Dekujeme Vam! Stazeni?: http://bit.ly/AndDef Podpora plateb: support@medianetpay.com. . Děkujeme Vám. Stazeni?:http:/bit.ly/AndDef.
Jedná se o podvod.Chci vrátit peníze na účet

Antivirus 6:1483881707mb35127092755:89- za 99 Kč, placena služby bez upozornění a ve finále žádná služba není provedena

1/ vrácení peněz- účet
2/ zabránění dalšímu podvodnému jednání