CZC.cz s.r.o.

#15084Reklamace telefonu Blackberry Classic

06.03.2017, před 7 lety

David Švejdar

17.2.2017 jsem zanesl telefon na pobočku Muzeum k reklamaci(RE16084324). Důvody byly následující- opakované vypadávání zvuku při hovoru(hovor stále běží ale nepřenáší se zvuk, zařízení "hluché"), často kolem jedné minuty od počátku hovoru. I opakovaně po zavolání na stejné číslo. Druhým problémem bylo samovolné vypínání a za třetí extrémní pokles výkonu, "zamrznutí" telefonu až nemožnost rozumně ovládat(ne v důsledku vybité baterie). S posledními dvěma záležitostmi jsem se potýkal obvzláště během tohoto zimního období. A jelikož tyto problémy nedovolují běžnou funkčnost telefonu, rozhodl jsem se podat reklamaci a žádat vrácení peněz.
23.2.2017 byla reklamace vyřízena. "Vyjádření technika: Zavada s vypinanim se neprojevila, nabijeni a vybijeni baterie, vzhledem k jejimu stari OK, test na wifi pripojeni, prehravani videi nekolik hodin, doporucujeme udelat tovarni nastaveni telefonu. Hovory OK. Vraceno zpet bez opravy."
S tímto nemohu souhlasit. Pokud byly teploty kolem nula stupňů tak mobil prokazatelně špatně fungoval. Na nabíjení a vybíjení baterie jsem si nestěžoval, to je v pořádku. Hovory taktéž v pořádku nejsou. Zajímal by mě postup hodnocení závad, protože si myslím, že má reklamace nebyla adekvátně řešena.

Stav telefonu při předání: "mikroskrabance na folii, tukance a skrabance na kovovem boku telefonu"

Blackberry Classic, sériové číslo 359892051683610

Náprava či refundace peněz.