COMFORT ENERGY s.r.o.

#15163Výzva k úhradě žárovek

13.03.2017, před 7 lety

Jarmila Hollmannová

dne 20.9.2016 podepsal manžel doma smlouvu na změnu dodavatele energií. Zároveň s podpisem dostal od podomního prodejce CEP-5104 jako dárek sadu žárovek. Na základě podrobného zhodnocení podmínek CE s podstatně výhodnějšími podmínkami, které nám nabídli původní dodavatelé energií, jsme tuto smlouvu písemně vypověděli 6.12.2016. Smlouva č. CMA50143133 byla uzavřena na 2 roky s plněním od 1.1.2017. Obě smlouvy, jak na energie, tak i na žárovky mají stejné číslo. V Zákaznickém centru CE jsme žárovky nepoužité a v originálním balení byli vrátit. Pracovník CE je odmítl převzít s tím, že jsme nedodrželi stanovenou lhůtu k jejich odevzdání. Žárovky jsme vrátili prostřednictvím České pošty, jelikož do našich svítidel je nelze použít. Za několik dní došla výzva k zaplacení Kč 2000,-. Vzhledem k tomu, že jsme oba senioři 70+ a žijeme pouze z důchodů, nemůžeme jednorázově uhradit tak vysokou částku. Manžel je diabetik, je po operaci srdce a trpí Parkinsonovou nemocí. Já jsem po operaci páteře a mám silné astma. Potřebujeme především peníze na léky a dietu. Doufáme, že naše důvody CE zváží a uvedenou částku na nás nebude vymáhat.
S pozdravem Hollmannovi

distribuce energie