ČESKÝ MINCOVNÍ OBCHOD

#15260Neoprávněně naúčtovaný poplatek

20.03.2017, před 7 lety

Jaroslav Odlas

Dobrý den.
Po dnešní telefonické domluvě s pracovníkem D testu se na Vás obracím s prosbou, jestli by jste mi dokázali pomoci ve věci do které jsem se dostal také trošku svojí hloupostí.
Jedná se o to, že jsem si na konci minulého roku objednal určitou minci s dárkem v podobě hodinek od společnosti Český Mincovní Obchod. Mince měla stát 179,- Kč a ty jsem zaplatil při převzetí balíčku. Při rozbalení jsem ale zjistil, že balíček obsahuje ještě další minci a já si v tu chvíli pomyslel, že je to jenom další dáreček navíc. Na zkoumání tolika letáků, které mi zároveň s balíčkem přišly jsem neměl čas a tak jsem se už dále o nic nestaral. Mé rozčarování však přišlo po nějaké době, kdy mi do schránky přišel dopis, ve kterém po mně chce tato pofiderní společnost zaplatit nemalou částku za minci, kterou jsem po nich nikdy nechtěl.
Na Vašich stránkách jsem si tehdy našel dva vzory, podle kterých jsem společnosti ČMO napsal dva dopisy. V prvním z nich jsem je žádal o ukončení zasílání neobjednaného zboží a ve druhém jsem je žádal o odstranění mých osobních údajů z jejich databáze. Kopie obou dvou dopisů Vám zasílám dole v kolonce další informace (neveřejný údaj). Dopisy jsem poslal doporučeně 28.1.2017.
Myslel jsem si, že je je věc tímto ukončená, ale v sobotu 18.3.2017 jsem si na poště přebral doporučený dopis od společnosti Alektum Group , ve kterém mne tato společnost žádá o úhradu dluhu pro ČMO a penále za jejich služby .Částka se tak vyšplhala na 2368,46 Kč.
Dnes jsem proto kontaktoval Váš telefonický servis a Váš spolupracovník mi doporučil, abych se obrátil s tímto mým problémem na Vás a moc doufám, že mi nějak proti těm lumpům pomůžete. Děkuji, Jaroslav Odlas.

Jedná se o zaplacení mince, kterou jsem si neobjednal

Chci, aby mne již nikdy společnost Český Mincovní Obchod neobtěžovala svými nabídkami a aby uznala, že jí nic nedlužím