Better Design s.r.o.

#17745Nákup na Aukru

13 dnů 3 hodiny

01.09.2017, před 7 lety

Pavlína Pražáková

V měsíci červenci jsme zakoupili na Aukru u prodejce "Svet modni" několik kusů oblečení a kabelku, formou vyhrané aukce. V té době došlo k prodeji Aukra a následně k dočasné nefunkčnosti některých jeho částí. Od té doby začaly problémy s prodejcem. Dodávky se zpožďovaly a prodejce komunikuje jen občas a stroze. Zaplacené zboží nebylo doručeno v termínu, který byl uveden v aukcích, tj. ani do 7 dnů po zaplacení. 21.8. jsme odjeli na 3 týdny nba dovolenou, o čemž jsme prodejce předem informovali a prosili jsme o zaslání zboží až po našem návratu. Prodejce odpověděl, že to nelze, že přetrvávají jeho problémy s Aukrem. Následně bylo zboží doručeno den po našem odjezdu s 7denní úložní dobou. Vzhledem k omezenému přístupu na internet jsme nemohli včas reagovat a požádat poštu o prodloužení úložní doby, takže se zboží vrátilo prodejci, který v těchto případech postupuje tak, že aukce zruší a na vrácení peněz má 30 dní.

šaty, trička, kabelka

Prosíme o znovudodání obou balíčků se zaplaceným zbožím, protože to nebyla naše vina, že jsme nemohli zboží na poště vyzvednout, jsme ještě na dovolené a vracíme se po 10.9.2017. S prodejcem jsme byli dosud spokojeni, proto nechápeme, co se najednou děje.