AURES Holdings a.s.

#1833Nevracená záloha na kupní cenu po zjištění, že ve smlouvě je uvedena závada na vozu o kterénám nic nesdělili

3 měsíce 15 hodin

09.01.2014, před 10 lety

Stepanka Zacharova

Dobry den,
dne 19.10.2013 v 10:35 jsme provedli transakci a zaplatili zalohu na kupni cenu na nami vybrany vuz, ktery jsme planovali koupit, ovsem jsme AAA upozornili, ze si nejdrive precteme smlouvu, souhlasili. Zalohu pozadovali, protoze by udajne vuz do druheho dne nedrzeli. Zaplatili jsme 10 tisic kc pres kartu. Ujistili nas, ze kdyz s vozem neco bude, vrati nam zalohu zpet do dvou dnu.

Dostala jsem od pani Agaty Wlosakove smlouvu a procitala. Ve smlouve je uvedeno, ze je vuz ve velmi spatnem stavu za 700 tisic kc a kdyz pujdu na STK pravdepodobne nedostanu technickou.

Zadala jsem o vysvetleni. Pani Wlosakova nam sdelila, ze tento postup je standartni a jen kvuli pojisteni. Takze vlastne koupime nepojizdny vuz, ale ma technaickou od AAA a tim padem mu tedy nic neni. Zadala jsem tedy tuto vetu uvest na pravou miru, protoze nam obchpodni zastupce rekl, ze vuz je v naprostem poradku a pojizdny, nikoliv ve velmi spatnem stavu.

Na to mi dosel email do pani Wolosakove, ze jiz zavadu na voze opravili a muzeme prijit vuz zaplatit. Jakou zavadu? Prece mi napsala, ze vuz je v naprostem poradku. Ja zadnou opravu nepozadovala. Z tohoto jsme usoudili, ze neco neni v poradku. Samozrejme nam v pravni poradne sdelili,ze pokud s vozem cokoliv bude, nikdy ho na tuto smlouvu nevyreklaujeme a tudiz to byla jen veta pro AAA. Vim, ze se timto kryji. Ja ale nemohu podepsat ze mi za 700 tisic prodaji vuz ve velmi spatnem stavu.

Zadala jsem o vraceni zalohy. Od te doby cca 3x a pani Wlosakova prestala odpovidat a reagovat na me emaily a nikdo se mi od te doby z AAA neozval ikdyz jsem psala dopis s zadosti o vraceni vratne zalohy. Prosila jsem ji, at je tak laskava a preda muj email na prislusne oddeleni protoze jsem na sluzebni v ceste a nemohu prijet osobne. Bez odpovedi do dnesniho dne. 3 mesice.

ZALOHA NA KUPNI CENU - NAKUP VOZU - LAND ROVER 700 tisic

Zadame vraceni zalohy na kupni cenu.