Společnost


MORION FILM, s.r.o.

Počet nahlášených stížností:10
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

0%
100%
Toto skore je založeno na 1 stížnostech.

#1842Obtěžování! Vymáhání neprávem!

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

6 měsíců 26 dnů 6 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
10.01.2014, před 6 lety

Ludmila Kubcová

Znění stížnosti

DOBRÝ DEN, JMENUJI SE LUDMILA KUBCOVÁ, BYDLIŠTĚ OKRES TRUTNOV. MÁM JIŽ DELŠÍ DOBU PROBLEM S FIRMOU, O KTERÉ SE TADY JEDNÁ! OD FIRMY JSEM NEODEBRALA ŽÁDNÉ ZBOŽÍ, ANI SLUŽBU. NEUSTÁLÉ UPOMÍNÁNÍ FORMOU SMS A MAILEM S NARŮSTAJÍCÍ ÚDAJNĚ DLUŽNOU ČÁSTKOU NENÍ TRVÁ UŽ DELŠÍ DOBU. SNAŽILA JSEM SE S NIMI SPOJIT TELEFONICKY - ŽÁDNÉ ČÍSLO NEBYLO DOSTUPNÉ-OBVOLALA JSEM SPOUSTU,KDE NA KTERÉ JSEM NARAZILA, CCA 7 - 10? MAILEM-NIKDY NEPŘIŠLA ŽÁDNÁ ODPOVĚĎ, NEBO SE TO VRÁTILO JAKO NEDORUČENÉ, PÍSEMNĚ DOPORUČENĚ NA ADRESU S FAKTURY, KTERÉ CHODÍ DO MAILU, JINOU ADRESU JSEM ŽÁDNOU NEMOHLA NAJÍT, ANI ZJISTIT KAM JEŠTĚ MŮŽU NAPSAT. ŽÁDNÁ ODEZVA, ODPOVĚĎ ANI KONTAKT S NĚKÝM, KOMU BYCH MOHLA VYSVĚTLIT, ŽE NIC NEDLUŽÍM,ŽE SE JEDNÁ O OMYL-MÁM TO POTVRZENÉ OD PRACOVNÍKU E-KOLEKTIVU V DOBĚ, KDY JEŠTĚ FUNGOVAL. VŠECHNO JE MARNÉ, PROSÍM O VYŘEŠENÍ PROBLÉMU SOUDNÍ CESTOU, NEBO NĚKÝM KOMPETENTNÍM, KDO TO MÁ NA STAROSTI, A O ZPĚTNOU VAZBU K TOMUTO PŘÍPADU.


Produkt

měla jsem fungovat jako zprostředkovatel jejich služeb-nabídek na volání, žádnou jsem neuskutečnila,nesprostředkovalá. žádný produkt jsem neodebrala, žádnou službu jsem nevyužila.


Požadované řešení

ŽÁDÁM O ZASTAVENÍ TÉTO VĚCI S TÍM, ŽE MĚ PŘESTANOU CHODIT MAILY, VÝHRUŽNÉ SMS, A V BUDOUCNU OBTĚŽOVÁNÍ EXEKUTOREM Z DŮVODU ÚDAJNĚ DLUŽNÉ SPLÁTKY POHLEDÁVKY.ŽÁDÁM O ZRUŠENÍ VEŠKERÉHO NEOPRÁVNĚNÉHO VYMÁHÁNI, KTERÉ JE VEDENO NA MOU OSOBU.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
13.1.2014 14:30, před 6 lety

V případě, že nedošlo k uzavření smlouvy a prodejce zasílá zboží, nemá spotřebitel povinnost jej na to upozorňovat nebo zboží vracet. Zároveň má právo požádat dle § 21 zákona o ochraně osobních údajů o vyřazení z databáze. V případě, že by takové žádosti nebylo vyhověno, je možné obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Vyjádření dTestu

Publikováno
5.8.2014 21:01, před 6 lety

Společnost MORION FILM, s.r.o. byla o podaných stížnostech informována. Bohužel doposud neprojevila zájem se ke stížnostem vyjádřit, proto jsme se rozhodli případy uzavřít z důvodu nereakce podnikatele.


Ludmila Kubcová

Uzavření stížnosti

Publikováno
5.8.2014 21:01, před 6 lety

Hodnocení: