EUROGAMES BIS, s.r.o.

#18945Nevyzvednuté věci z úschovny

01.11.2017, před 5 lety

Markéta Tomanova

mám takový dotaz, cca někdy v srpu jsem si u vás na hlavním nádraží v Pardubicích uložila do úschovny modrou tašku s oblečením. Bohužel se stala dost nemilá věc, kdy jsem na čas zůstala v nemocnici a věci nevyzvedla. Je zde ještě nějaká možnost, že taška s věcmi ještě někde je a mohla bych ji získat zpět?

Děkuji,
Tomanová Markéta

modrá velká taška s oblečením a jedny sandále a zimní hnědé boty

vrátit věci

12.11.2017 14:48, před 5 lety

V souladu s platnou právní úpravou se schovatel (tedy ten, kdo věc bere do úschovy) zavazuje převzít věc, aby ji pro uschovatele opatroval. Schovatel opatruje věc tak, jak bylo ujednáno, jinak tak pečlivě, jak to odpovídá povaze věci a jeho možnostem, aby na věci nevznikla škoda.

Uschovatel nahradí schovateli nezbytné náklady, které na věc při jejím opatrování vynaložil; náhrada jiných nákladů schovateli náleží, nebylo-li jinak ujednáno, jako nepřikázanému jednateli.

13.11.2017 08:55, před 5 lety

Dobrý den paní Tomanová, Vaše zavazadlo by se ještě mohlo nacházet v depozitu, ale je to už velmi dlouhá doba. Prosíme o bližší popis zavazadla, o číslo schránky, ve které bylo zavazadlo uloženo a o datum úschovy na náš e-mail: eurogamesbis@centrum.cz.

Za eurogames Bis - Martina Samcová

13.11.2017 13:46, před 5 lety

Markéta Tomanova

Dobrý den a děkuji za reakci,

Vzhledem k tomu, že to byla dlouhá doba, tak vím, že to byla " předpokládám " první skříňka až v druhé řadě.Ale, po tak dlouhé době, si to nepamatuji. Věci byli uložené cca, v červenci, a to začátkem, kdy jsem se vracela do Pardubic.Ve skříňce byla byla velká taška s oblečením, hnědé zimní boty, Mezi věcmi i spodní prádlo, oblečení,jakožto třeba podzímní bunda, různá trička, šedý dlouhý svetr, páskové boty v barvě černé..... .

Děkuji za pochopení,
Tomanová Markéta

14.11.2017 11:33, před 5 lety

paní Tomanová, pokud jste zavazadlo nevyzvedla, měla by jste mít klíč od naší schránky, na němž je uvedeno číslo. Také potřebujeme znát přesné datum úschovy ( psala jste srpen a pak počátek července, což je dlouhé časové období ), neboť v depozitu jsou uložena zavazadla z 8 ostatních nádraží, je jich opravdu velké množství a dle přesného data úschovy by bylo možné zavazadlo lépe dohledat, pokud ještě v depozitu bude, neboť zavazadla jsou v depozitu uložené 3 - 4 měsíce. Pokud se nám podaří zavazadlo najít, bude třeba doplatit částku za úschovu.

Eurogames Bis, s.r.o.

14.12.2017 13:05, před 5 lety

14.1.2018 07:52, před 5 lety

Spotřebitelka již nevyužila možnosti na vývoj případu reagovat. Stížnost proto uzavíráme.