www.doniksport.cz

#19187Padělané zboží z Číny

12.11.2017, před 6 lety

Jan Cetkovský

Objednal jsem sportovní obuv značky "Nike" na doniksport.cz, protože to byl jediný obchod, který měl tento model k dispozici. Když mi nepřišlo zboží do týdne, začal jsem po něm pátrat a zjistil jsem u banky, že platba by měla odejít do Číny. Okamžitě jsem kontaktoval banku, aby platbu ihned stornovala, kde mi operátorka sdělila, že tuto operaci již nelze provést a že můžu reklamovat platbu až po například nedodání zboží. Zboží přišlo po cca 1 měsíci a po rozbalení jsem zjistil, že obuv neodpovídá objednávce (potvzení po provedené objednávce mi nepřišlo, pouze potvrzení o provedené platbě EET v angličtině)a navíc se jedná o padělek. Na stránkách je možno kontaktovat prodejce pouze elektronicky bez uvedeného kontaktu, což jsem učinil, avšak bez odezvy. Po několikanásobném pátrání jsem zjistil, že byly zneužity již neexistující stránky této firmy a zjistil jsem, že na českém portálu e-shopů existuje několik podobných stránek jako DDD-MK.cz, Shoes, Projekt-Opvk atd. nevím kolik těch stránek na českém portálu existuje a směřují na stejného prodejce.

Pánské tenisky Nike AIR PEGASUS 83 SUEDE

Chci vrátit peníze.