viagogo

#19711Podvod po celom svete

02.12.2017, před 6 lety

Alena Wyss

Zdravim. manzel objednal cez Viagogo listky na muzikal Wicked v Zürichu na 2.12.2017 1triedu 1ks za 113 Chf. Objednal 4 ks. Z karty mu stiahlo 623 CHf teda o 170 Chf viac. Okamzite sme napisali Email, kde sme dostali odpoved ze je to za poplatky s tym spojene. Ako prosim??????? 170Chf za poplatky ? ved je to objednane online. No nic listky pridu pred predstavenim 3 dni a postou. Listky mali prist 30.11 postou. Listky vsak neprisli. V piatok vecer dostal manzel email v ktorom nam poslali listky na celkom ine meno s inymi udajmi a co je najlepsie na listku je cena za jeden 88 CHf a 2 trieda, No tak prosim pekne . POmoc a telefonne cislo,ktore ma fungovat od 11.00 do 22.00 nepretrzite zvonime pol hodiny combox len muzika. Skusame volat na ticketcoron - na listku stoji tato firma - tam sme sa aspon dovolali. Meno mojho manzela vobec nie je v systeme. A ona nam nevie pomoct.Je tam len meno dotycnej, uvedenej na listkoch ktore sme dostali. Hladam teda meno dotynej na nete, mozno ona ma nase listky. Zial ziadne take meno som nenasla. No uz sa mi to nepaci. Volame este raz na cislo uvedene na listkoch teda na nemecke cislo, po 5 minutach nam kombox povedal ze nam nemoze pomoct aby sme sa spojili cez email. Vystupenie je dnes o 19.30 no pekne sme naleteli. Tymto aj ja podavam na Viagogo cez tuto stranku staznost za podvod, klamivu a zavadzajucu reklamu a bezdovodne obohatenie. Cely tento pripad postupujem v pondelok svojmu advokatovi a policii vo Swajciarsku. S pozdravom Alena Wyss

4ks Listky na muzikal Wicked 2.12.2017 v Zürichu

Vratit celu sumu, ktora bola z uctu strhnuta za 4 ks listkov tedda 623Chf a firmu Viagogo prekontrolovat kontrolnymi instituciami a patricne potrestat ale najlepsie zakazat cinnost a hotovo