Společnost


COMFORT ENERGY s.r.o.

Počet nahlášených stížností:87
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

85%
15%
Toto skore je založeno na 28 stížnostech.

#2023Jak ulovit zákazníka

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

7 měsíců 18 dnů 15 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
27.01.2014, před 8 lety

Kateřina Cubrová

Znění stížnosti

Dobrý den, chtěla bych si postěžovat na velmi nehorázné jednání společnosti Comfort energy s.r.o. 15. října 2013 navštívila naši tetu zástupkyně této společnosti a "mezi dveřmi" s ní uzavřela smlouvu na plyn i na elektřinu. Podotýkám, že teta má demenci typu Alzheimera, takže si toto následně ani nepamatovala, a my jsme se to dozvěděli až z došlého dopisu. Naštěstí to bylo pár dní před stanovenou lhůtou 1 měsíc, kdy lze odstoupit od takto uzavřené smlouvy. Dodnes tetě nepřišlo vyjádření, i když dopis byl odeslán 12. listopadu. Minulý týden ale tetě volali (u tohoto telefonátu byl i tetin bratr - svědek, který to v případě pochybnosti může dosvědčit), že jí nabízejí jako novému zákazníkovi bonus 750,-kč, pokud řekne ano. Ona řekla. Pak jí přišel dopis, ve kterém bylo "zpětvzetí výpovědi smlouvy" a nové "plné moci" k podpisu. No, já jsem div nevyletěla z kůže a okamžitě jsme psali nové potvrzení odstoupení od smlouvy. Myslím si, že takto by společnost lákat zákazníky neměla, zvlášť když jsme je upozorňovali, že o žádné "podomní prodejce" zájem nemáme. Tak to zkusili telefonicky - tohle jsme ale opravdu nečekali a jsme znechuceni celá rodina.


Produkt

Smlouva o sdružených službách dodávky elektřiny a zemního plynu


Požadované řešení

Ze strany společnosti bychom požadovali prosté ukončení smlouvy, tak jak požadujeme a písemně(a aby už prostě nezkoušeli různými "fígly" znovu s tetou uzavřít jakoukoli novou smlouvu).
Co se týče Vaší redakce, tak bych očekávala takové řešení - upozornění na nekalé praktiky této společnosti, a možná i jiných, ostatní.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
28.1.2014 08:43, před 8 lety

V případě uzavření smlouvy na dodávky elektřiny či plynu má spotřebitel právo na odstoupení ještě 5 dní před zahájením dodávek dle § 11a energetického zákona. Pokud smlouva byla uzavřena s osobou, která má omezenou způsobilost k právním úkonům, je taková smlouva neplatná.

Vyjádření dTestu

Publikováno
15.9.2014 13:04, před 7 lety

Společnost COMFORT ENERGY s.r.o. byla o podaných stížnostech informována. Bohužel doposud neprojevila zájem se ke stížnostem vyjádřit, proto jsme se rozhodli případy uzavřít z důvodu nereakce podnikatele.