Společnost


Jadako s.r.o.

Počet nahlášených stížností:45
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

77%
23%
Toto skore je založeno na 9 stížnostech.

#20247Poslané jiné zboží než objednané - barva+velikost

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

2 měsíce 10 dnů 8 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
20.12.2017, před 5 lety

Dagmar Minářová

Znění stížnosti

Poštou mi přišlo objednané ložní prádlo a prostěradlo - odlišná barva i rozměr !!! na své náklady jsem balík poslala zpět, JADAKO nijak nereagovalo (k čemu tedy uvádím e-mail a tel.číslo ?!?) , a za měsíc mi (opět bez upozornění) poslali původně objednané zboží , bez omluvy , bez náhrady za zaplacený balík . S takovým přístupem se neslučuji a již nikdy si od vás nic neobjednám .
Minářová Dagmar


Požadované řešení

Reakci JADAKA si představuji : omluvu za jimi způsobenou chybu a náhradu za poštovné (100,-) na můj účet .
Minářová Dagmar


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
21.12.2017 12:51, před 5 lety

Náklady spojené s vyřízením nese v případě uznané reklamace vždy prodejce. Pokud spotřebitel musí vadné zboží na reklamaci prodejci odeslat, musí mu prodejce na své náklady zboží zaslat zpět. Pokud spotřebiteli nějaké účelně vynaložené náklady s reklamací vzniknou, má právo po prodejci požadovat jejich uhrazení. Poštovné patří mezi typické náklady spojené s reklamací.

Níže zasíláme webový odkaz, na kterém je možné vyhledat další informace o této problematice a také Žádost o náhradu nákladů spojených s reklamací www.dtest.cz/clanek-3279/zadost-o-nahradu-nakladu-spojenych-s-reklamaci.

Od 1. února 2016 začalo fungovat mimosoudní řešení spotřebitelských sporů při České obchodní inspekci. Spotřebitel má také možnost se obrátit na tento úřad (návrh na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné podat přes následující webový formulář https://adr.coi.cz/cs).

Vyjádření dTestu

Publikováno
2.3.2018 23:02, před 4 lety

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Spotřebitelka má také možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.