HERVIS Sport a móda, s.r.o.

#20586Reklamace

4 měsíce 1 hodina

07.01.2018, před rokem

Dana Zikmundová

Dobrý den:
Není to stížnost,ale prosba.Prosím Vás zakoupila jsem holčičí brusličky v Plzni v Olymii v loni 8.1.velikost 31-35, značka Fila. Na pravém noži se udělala prasklina. Mohu ji reklamovat.
Děkuji za kladnou odpověď.
S pozdravem Dana Zikmundová

Oprava nože - výměna

8.1.2018 08:14, před rokem

Zakoupí-li spotřebitel zboží a v zákonné 24měsíční době se na něm objeví vada, jejíž vznik spotřebitel sám nezavinil, může věc reklamovat. Uplatnění práva z vadného plnění (reklamace) musí obsahovat jednak oznámení vady (její popis) a jednak požadovaný způsob vyřízení reklamace (právo).

Vadné zboží je nutné prodávajícímu (servisu) předat za účelem posouzení i odstranění vady vždy, není-li stanoven nebo dohodnut postup jiný. Spotřebitel má však právo na uhrazení nákladů, které mu vznikly v souvislosti s oprávněnou reklamací.

Zakoupení věci je spotřebitel povinen prokázat, nejlépe předložením kupního dokladu. Jestliže kupní doklad spotřebitel již nemá, musí vznik kupní smlouvy prokázat jiným, dostatečně věrohodným způsobem.

8.1.2018 09:30, před rokem

reklamovat zboží samozřejmě můžete na kterékoliv pobočce Hervisu. Bohužel v Plzni naše prodejna již není Samozřejmě je možné vadné zboží poslat na centrálu. Se zbožím je nutné poslat doklad o nákupu, krátký popis vady a Vaše kontaktní údaje.

Adresa pro doručení je:

Petr Křivohlavý

7.2.2018 23:14, před rokem

Dana Zikmundová

11.2.2018 18:27, před rokem

Byla jsem vyrozuměna, abych poslala i druhou bruslí,že mi budou vráceny peníze.Jsem na dovolené,až se vrátím,tak se podívám, jestli se již stalo. S pozdravem Dana Zikmundová

7.4.2018 18:06, před rokem

Opět žádáme spotřebitelku o sdělení, v jaké fázi se stížnost nachází, případně o její uzavření.

7.5.2018 21:38, před rokem

Spotřebitelka již nevyužila možnosti na vývoj případu reagovat. Stížnost proto uzavíráme.