#20807Neoprávněně naúčtovaný poplatek

15.01.2018, před 6 lety

Miroslava Vašíčková

Stalo se mi to stejné, co je tady už popsáno. Také jsem si zaplatila Premium členství na dané období v hodnotě 149,-Kč. Služba mi ale nevyhovovala a tak jsem chtěla profil na stránkách zrušit, což jsem opakovaně udělala v sekci nastavení, kde mě to neustále navádělo na to, kam mám kliknout a zrušit členství, ale nikam jsem se nedoklikala a profil stále zrušený není. Dnes jsem zjistila, že mi byla z mého účtu stržena částka 2247,-Kč, aniž bych byla nějak upozorněna. Navíc k tomu byla použita má bankovní karta. Jak je možné, že se obnos odečetl, když je jinak při placení kartou potřeba zadat kód. Psala jsem na mail zakaznickyservis@academic-singles.cz, ale bohužel se mnou nikdo nekomunikuje. Dnes posílám písemnou výpověď. Ve VOP je popsáno, že pokud neukončím vztah bude automaticky prodlužováno členství. Ovšem, že budu vyzvána a informována. To se ale nestalo, nikdo mě neupozornil, ani nevyzval...tzn. že VOP byly ze strany Academic singles porušeny.

dále se ve VOP píše: Smlouva na zpoplatněnou službu zakoupenou prostřednictvím webové stránky se prodlouží automaticky o dobu platnosti dohodnutou při objednání (např. 3, 6 nebo 12 měsíců)....já jsem si ale nic nedohodla. A když už bych se řídila dle této věty ve VOP, měli by mi prodloužit pouze a zase jen na dobu, kterou jsem měla sjednanou poprvé za 149,-Kč.

Dle mého právě oni porušují své VOP, když uvádějí svou mailovou adresu ( kundenservice@academic-singles.cz), která je nefunkční a není možné se s nimi spojit.

seznamka Academic singles: https://app2.academicsingles.com/index.html#/

Pomoc se zrušením účtu, vymazáním všech informací o mé osobě, zamezení požadování jakékoliv částky a vrácení neoprávněně strhnuté částky 2247,-Kč