Nábytek Řepov, s.r.o.

#2094Zpoždění dodání zboží - doposud nedodáno

11 měsíců 24 dnů 3 hodiny

03.02.2014, před 10 lety

Pavel Čuban

dne 7.10.2013 jsme si u společnosti Nábytek Řepov s.r.o. objednali sedací soupravu. Cca 2 dny předtím jsme si byli sedací soupravu prohlédnout, bylo nám řečeno, že když si ji objednáme, měla by být na začátku prosince 2013 dodaná. Při objednání nám bylo řečeno, že se budou snažit dělat vše proto, aby do Vánoc 2013 byla sedací souprava u nás doma. Na základě této informace a na základě termínu dodání na řádně podepsané smlouvě (viz příloha) jsme si naplánovali kompletní rekonstrukci bytu s tím, že do Vánoc již budeme mít vše připraveno včetně nové sedací soupravy. Po urgencích během prosince nám bylo oznámeno cca 19.12.2013, že sedací soupravu dodat nestihnou, ale že se nemusíme bát, že první týden v lednu bude dodaná. Po urgencích v lednu, jsme se najednou dozvěděli, že sedací soupravu obdržíme nejdříve v 9. kalendářním týdnu 2014. To znamená, začátek března 2014. Obchod se neustále ohání tím, že přes dobu výroby byly Vánoce, což není pravda, protože datum dodání na smlouvě je 2.12.2013. Jsme s obchodem neustále v kontaktu, oni tvrdí, že nedokážou dodávku urychlit, že za to může dodavatel apod. To mne ale jako spotřebitele nemusí zajímat. Kdo nám bude kompenzovat Vánoce, Silvestra kdy jsme museli sedět na zemi, kdo nám bude kompenzovat dvě zrušené rodinné oslavy. Nikdo. V současné době nám firma nabídla 10% slevy + dopravu a výnos, ale nikde nemáme zaručeno, že v tom devátém týdnu opravdu zboží dorazí. A 10% sleva za takto zkažené svátky a prakticky téměř půl roku čekání na zboží nám přijde málo. Firma už se ohání tím, že již s touto slevou jsou s naší sedací soupravou v mínusu. Čemuž nevěříme nikdo. Nehledě na to, že za zboží již musíme platit splátky aniž bychom ho měli.

Sedací souprava Rondo-S 3L+Per+3A PER EL+CAN R, čalounění Vincent Anthrazit, původní cena 74 323 Kč, koupeno ve 25% slevě.

Okamžité dodání objednaného zboží