Interdate S.A.

#21017Zrušení automatického prodloužení premium účtu +smazání profilu

3 měsíce 4 dny 12 hodin

24.01.2018, před 6 lety

Arno Csapek

Dobrý den u společnosti Interdate S.A., která provozuje internetový portál C-date jsem si 21.1.2018 vytvořil profil a následně zakoupil V.I.P. Členství ( premium účet) na zkoušku za 180 Kč. Služba mi nevyhovuje a tak jsem chtěl profil smazat spolu se zrušením účtu a nastal velký problém. Po důkladném přečtení obchodních podmínek jsem se dočetl o automatickém prodloužení premium účtu až na šest měsíců za cca 2500 Kč. Poté jsem 22.1.2018 vyplnil na jejich stránkách formulář vytisknul podepsal a odeslal emailem na service@c-date.cz. Rovněž jsem chtěl i vytisteny a vyplněný papír odfaxovat na uvedené číslo. Jak u elektrické možnosti tak i po návštěvě pošty mi bylo řečeno že faxovaci číslo neexistuje tudíž fax odeslat nejde. Po odeslání emailem mi přišel vygenerovány email že se mi jejich pracovnik ozve do tří dnů a pořád nic. Jak na vašich stránkách pročítám veškeré stížnosti tak nejsem asi jediný kdo "naletěl„. Už nevím na koho se obrátit případně jak jednat dále. Obávám se že mi bude následně staženo cca 2500 Kč. Což v žádném případě neodpustím. Děkuji za kladné vyřízení mé

Internetová seznamka V.I.P. ( Premium účet)

Zrušení automatického prodloužení premium účtu a smazání profilu. Dostat potvrzení na email o jeho zrušení od společnosti Interdate S.A.