Lidl Česká republika v.o.s.

#21245Chybová činnost pokladních při účtování nákupů

02.02.2018, před 6 lety

Otakar Fröhlich

dlouhodobě a pravidelně nakupuji v prodejně LIDL, provozovna Most, Velebudická. Nákupy byly zpočátku bez problému a byl jsem spokojený. V poslední době, tj.cca před 3 měsíci začalo docházet k chybné práci pokladních. Přibližně pět nákupů, t.j. včetně dneška dochází po kontrole účtu po zaplacení k chybným údajům, kde je naúčtované zboží, které jsme nanakoupili. Jedenkrát se dokonce stalo, že bylo pokladní naúčtováno 250 Kč za láhev Fernetu, kterou jsme nezakoupili. Reklamaci vyřídili a pokladní se omluvila.
Dnes jsem opět po kontrole účtu zjistili, že nám bylo naúčtováno zboží (porek), které jsme nezakoupili. Pokladní byl zavolán mladý zástupce prodejny, který reklamaci vyřídil. Sdělil jsem mu, že se tyto reklamace často v jejich prodejně opakují a on se tomu usmál, bez dalšího vyjádření. Tak nevím jaký je zájem a přístup zaměstnanců této prodejny k zákazníkům.

Jelikož prodejnu rádi s přítelkyní navštěvujeme, prosím o lepší přístup zaměstnanců prodejny k zákazníkům a aby se opakující nepřesnosti ve vyúčtování dále neopakovali.