Společnost


be2 S.a.r.l.

Počet nahlášených stížností:2600
Z toho za letošní rok:286
Stále v řešení:146
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

71%
29%
Toto skore je založeno na 494 stížnostech.

#24849Zrušeni svého členství a vymazáni profilu

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

2 měsíce 8 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
15.07.2018, před rokem

oksana dykun

Znění stížnosti

Dne 2.6.2018 jsem se zaregistrovala u seznamky be2. Za registraci, na zkoušku mi byla odečtena částka 149kč. Ještě ve výpovědní lhůtě, 12.6 jsem poslala mail na zakaznickyservis@be2.cz s žádosti o ukončeni svého členství.
Bohužel můj mail nebyl doručen, žádná komunikace není možná,ale následně mi byla odečtena částka 2247kč. Tak jsem šla do své banky, podala stížnost na neoprávněné platby, byla mi vracena částka zpět na účet a zahájeno šetřeni.
Taky jsem poslala doporučeny dopis s výpovědi na adresu: BE2 S.à.r.l. 13, rue du Commerce L-1351 Luxembourg Luxembourg,bohužel taky bez odezvy.


Produkt

seznamka na zkušební dobu s placením premium členství na jeden měsíc, ukončeni členství.


Požadované řešení

chci zrušit své prémiové členství a smazat svůj profil na seznamce be2, zpětnou vazbu s touto seznamkou, když se tyká UKONČENÍ členství, ne jen braní peněz.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
16.7.2018 13:16, před rokem

Spotřebitelka může odstoupit od smlouvy o poskytování služeb, pokud ještě nedošlo k jejich splnění. Započala-li společnost s plněním služeb na základě výslovné žádosti spotřebitelky před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy, uhradí spotřebitelka společnosti pouze poměrnou část sjednané ceny za plnění poskytnuté do okamžiku odstoupení. Je-li sjednaná cena nepřiměřeně vysoká, uhradí spotřebitelka společnosti poměrnou část ceny odpovídající tržní hodnotě poskytovaného plnění.

Pokud spotřebitelka odstoupení od smlouvy ve stanovené 14 denní lhůtě zaslala prokazatelnou formou například prostřednictvím společností uváděné emailové adresy: zakaznickyservis@be2.cz či faxu, popřípadě se pokoušela zaslat, ale z důvodů na straně podnikatele jí to nebylo umožněno, stačí přeposlat společnosti znovu tento email, popřípadě fax, a tím prokázat snahu o včasné a řádné odstoupení od smlouvy v souladu s Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti. Zkracuje-li společnost spotřebitelku na jejích právech, k takovému jednání se nepřihlíží a jde to k tíži společnosti.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zahraniční podnikatelský subjekt, doporučujeme spotřebitelce, aby se v případě nevyřešení situace prostřednictvím našeho portálu, obrátila na Evropské spotřebitelské centrum na internetových stránkách www.evropskyspotrebitel.cz, které bezplatně, rychle a efektivně pomáhá spotřebitelům řešit spory s obchodníky z jiného členského státu EU, Islandu nebo Norska. Evropské spotřebitelské centrum rovněž k problematice zpracovalo přehlednou příručku, kterou je možné nalézt zde: https://evropskyspotrebitel.cz/novinky/citite-se-podvedeni-seznamkou/.

Reakce společnosti

Publikováno
17.7.2018 14:25, před rokem

ID: 174529845


Dobrý den,

pokud došlo z naší strany k omylu a Výpověď jste nám v stanovené výpovědní lhůtě zaslala (prostřednictvím FAX-u, dopisu či přílohy emailu), přepošlete nám prosím svůj výpovědní email s potřebnou přílohou, kopii potvrzení o odeslání FAX-u či potvrzení Pošty o odeslání Výpovědi formou dopisu, a to na adresu: zakaznickyservis@be2.cz,

děkujeme Vám.

Vyjádření dTestu

Publikováno
16.8.2018 14:30, před rokem

Žádáme spotřebitelku o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

Vyjádření dTestu

Publikováno
15.9.2018 09:02, před rokem

Spotřebitelka již nevyužila možnosti na vývoj případu reagovat. Stížnost proto uzavíráme.