#25097Podvodná seznamka

24.07.2018, před 6 lety

Tereza Jansová

Dne 26.6.jsem se zaregistrovala přes facebook a zaplatila si na měsíc částku 159,-Kč. S tím že mi přišel email o tom že mám PREMIUM profil, ale nevím jsem to potvrdila či ne. Nepamatuji si to. V návalu pracovních povinností jsem na nějakou seznamku zapomněla. Vůbec jsem na ni nechodila a profil jsem si chtěla zrušit, ale nešlo to. Nečetla jsem do podrobna podmínky, kdybych věděla do čeho jdu, okamžitě bych odešla. Dnes mi přišel email že dlužím částku 2273,- plus nějaký poplatek 280,- a pokud neuhradím tuto dlužnou částku do 30.7. dají to vymahačské společnosti. Chtěla jsem tuto částku teda uhradit,ale nejde to. Mám zaktivované internetové bankovnictví. I přes to to nejde. Tak jsem koukala na jejich stránky a tam jsem koukala že pokud někdo nemůže zaplatit přímo, může peníze zaslat bankovním převodem. Ale to je tak nečitelné že číslo účtu nelze přečíst. Jsme zoufalá, bojím se že to po mě budou vymáhat ačkoliv bych ráda zaplatila i přes to že profil chci okamžitě zrušit. Ale nevím jak postupovat. Na stránkách mají adresu a formulář podle kterého vypovědět profil. Je to všechno tahání peněz z lidí.

Nerada bych se dostala do finančních problémů tím že pořád budou posílat upomínky a pokud vypovím co nejdříve smlouvu tak aby upomínky nechodily.