Společnost


ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Počet nahlášených stížností:22
Z toho za letošní rok:2
Stále v řešení:1
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

50%
50%
Toto skore je založeno na 4 stížnostech.

#25959Zadržování auta neodesláním potvrzovacího dopisu do servisu

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

2 měsíce 7 dnů 22 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
30.08.2018, před 3 lety

Radka Piše

Znění stížnosti

V pondělí 27.8.2018 byla dokončena oprava našeho vozu, jako poškozený jsem měla nárok od pojišťovny viníka na náhradní vozidlo po dobu opravy našeho vozidla. 27.8. kdy na ČSOB obdržely veškeré podklady ze servisu o dokončené opravě, vydali pokyn k odebrání náhradního vozu neodeslali však do servisu potvrzovací dopis, aby mi mohlo být opravené vozidlo vydáno. Od 28.8. kdy jsem náhradní vůz předala zpět smluvní půjčovně pojišťovny jsem tedy bez jakékoli pomoci. Přes několikanásobné urgence a prosby mi nebylo nijak vyhověno.


Produkt

č. škoní události 2184021968


Požadované řešení

Urgentní navrácení našeho vozidla k užívání.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
26.9.2018 15:46, před 3 lety

Pokud společnost porušila svou smluvní povinnost, mohla by spotřebitelka žádat náhradu škody, která jí v souvislosti s porušením smlouvy ze strany společnosti vznikla (např. úhrada nákladů souvisejících s vypůjčením náhradního vozidla). Spotřebitelka musí v takovém případě prokázat, že jí vznikla škoda, a že tato škoda vznikla v příčinné souvislosti s porušením smluvní povinnosti ze strany společnosti.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitelka možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.

Vyjádření dTestu

Publikováno
7.11.2018 13:19, před 3 lety

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další právní konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009.