Jaroslav Kreisinger

#26721Mylné informace - obchod idealstore.cz

1 měsíc 3 hodiny

02.10.2018, před 5 lety

Mercedes Wimmerová

Zakoupila jsem mobilní telefon 6700 classic - hnědý za 2.990,- Kč. E-shop idealstore.cz garantuje zboží jako nové, dokonce to psal majitel v e-mailu.
Přišel mi však telefon v barvě zlaté za 2.450,- Kč s fakturou na hnědý telefon za 2.990,- Kč. Neoriginální krabice otevřená s polepkou (která bývá u zboží určeného k opravě nebo repasování...), telefon pohozený kdesi dole v krabici. Napsala jsem to majiteli, ten tvrdí, že zboží musí otevírat kvůli celníkům!!!!
Rozhodli jsme se si zboží ponechat (byl to dárek, tak jestli bude v pořádku, je jedno jakou má barvu) a žádala jsem pouze vrátit peníze z rozdílu ceny. Dostala jsem 500 na účet.
Ten "nový" telefon je však zcela nefunkční!!!! Odstoupila jsem od smlouvy a zboží chtěla vyměnit za nové kvalitní zboží.
Majiteli se není možné dovolat, telefon uvedený na stránkách je vypnutý.
Nakonec napsal e-mailem, že pro zboží dojede kurýr a on mi vrátí peníze. O výměně za nové zboží ani ťuk. Přesto stále na svých stránkách totéž zboží garantuje jako nové.
Poslal kurýra na jinou adresu, která nikde nebyla uvedená.
Zboží jsem odeslala, ale peníze dosud neobdržela.
Snažím se majiteli volat, psát, na otázky neodpovídá, telefon je stále vypnutý.
Na uvedených adresách není možné jeho firmu dohledat. Byli jsme tam osobně autem.

Telefon Nokia 6700 classic

Chci vrátit peníze a myslím, že by bylo vhodné se na tento obchod podívat, aby podobně neoklamal další spotřebitele.