Společnost


Elkan Group s.r.o.

Počet nahlášených stížností:60
Z toho za letošní rok:56
Stále v řešení:14
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

77%
23%
Toto skore je založeno na 18 stížnostech.

#26993Nevrácené peníze

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

10 dnů 20 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
11.10.2018, před 11 dny

Alena Nováková

Znění stížnosti

dne 31.08.2018 jsem vracela zboží, jelikož velikost vůbec neodpovídala.Do dnešního dne mě nepřišly peníze za vrácené zboží zpět. Třikrát jsem již psala na emal a žádná zpětná vazba.Telefon na dodavatela nikde nemůžu najít. Navíc v zásilce nebyla informace jak zboží vrátit, pokud nebude sedět.Zboží jsem objednávala přes skvelesaty.cz.

s pozdravem

Alena Nováková


Produkt

2 x šaty - neopovídala velikost


Požadované řešení

vrácení peněz


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
12.10.2018 09:20, před 10 dny

Pokud daná kupní smlouva byla uzavřena prostřednictvím prostředku umožňující komunikaci na dálku, má spotřebitelka právo od smlouvy odstoupit ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží. Pokud spotřebitelka odstupuje od smlouvy, je povinna o tom informovat prodávajícího (v případě soudního sporu by musela spotřebitelka prokázat, že od smlouvy odstoupila) a vrátit prodávajícímu zboží. Prodávající je povinen vrátit spotřebitelce peněžní prostředky nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy bylo od smlouvy odstoupeno. Prodávající nemusí vracet peněžní prostředky dříve, než mu spotřebitelka prokáže, že mu zboží odeslala. Nevrátil-li prodávající peněžní prostředky ve výše uvedené lhůtě, může spotřebitelka požadovat také zákonný úrok z prodlení.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitelka možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.

Nyní se čeká na vyjádření společnosti.