Společnost


Hudec Lukáš, Bc.

Počet nahlášených stížností:7
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

100%
0%
Toto skore je založeno na 1 stížnostech.

#2712Odstoupení od smlouvy

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

10 měsíců 16 dnů 16 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
25.03.2014, před 7 lety

Miluše Aulicka

Znění stížnosti

Dobrý den,
5.2.2014 jsem obdržela balíček(telefon Nokia Lumia 710) 14.2.2014 jsem ho zaslala zpět, se žádostí o výměnu za jiný nebo vrácení peněz. Po několika emailech mi pan sdělil, že nedošlo k odstoupení a že mi peníze nevrátí. V první emailu s vrácením peněz souhlasil, ale pak se začal vymlouvat. Dodnes peníze nedorazily.
Děkuji za pomoc.
Neposílá ani faktury ani český návod ke zboží.


Produkt

Nokia Lumia 710


Požadované řešení

Vrátit peníze


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
25.3.2014 15:57, před 7 lety

V tomto případě záleží, jak byl formulován dopis. Pokud zde bylo stanoveno, že se jedná o odstoupení od smlouvy, je prodejce povinný vrátit uhrazené finanční částky. V případě, že výrobek nebyl v souladu se smlouvou a byla žádána výměna nebo vrácení peněz v rámci reklamace, je povinný ji do 30 dnů od uplatnění vyřídit.
V případě, že nejpozději 14tý den od převzetí bylo e-mailem zdůrazněno, že se jedná o odstoupení od smlouvy, je takové jednání platné.

Vyjádření dTestu

Publikováno
10.2.2015 17:18, před 6 lety

Pan Bc. Lukáš Hudec byl o podané stížnosti informován, ale neprojevil zájem se k ní vyjádřit. Jelikož je služba VašeStížnosti.cz založena na principu dobrovolnosti, rozhodli jsme se případ uzavřít z důvodu nereakce podnikatele.
Případný spor může být tedy řešen pouze v soudním řízení. Před samotným podáním žaloby doporučujeme zaslat subjektu předžalobní výzvu dle § 142a občanského soudního řádu. Vhodné je také právní zastoupení. Seznam advokátů je k dispozici na http://www.dtest.cz/advokati.