Společnost


Bulova Invest Ltd.

Počet nahlášených stížností:22
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#27948Bulova Invest Ltd - jenomsex.cz - zhavenoci.cz - wantmatures.com - PODVOD

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

1 měsíc 9 dnů 20 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
17.11.2018, před 5 lety

Miloš Strašil

Znění stížnosti

prezentují se jako sex "seznamka" ale je to podvod


po zaregistrování a zaplacení mi chodí AUTOMATICKÉ zprávy z FAKE ÚČTŮ jiných "českých" uživatelů. Českých proto, že mají české jména a v podrobnostech je napsáno např. : "méně než 50km od vás"

že to nejsou reální uživatelé je zřejmé, dokázat by to šlo i u soudu

Navíc na různých doménách jsou stejní "uživatelé" se stejnými jmény a fotkami.

možná je tam několik českých reálných uživatelů, ale drtivá většina je fake

sídlo mají na Britských panenských ostrovech - nevím jestli je to ještě součástí EU.


Produkt

seznamka - podvod


Požadované řešení

dát je k soudu - otázka je jestli k českému, nebo evropskému... Je otázka jak žalovat skrytou offshore společnost když majitel není dohledatelný.

V podmínkách mají mimo jiné, že uživatel se zříká práva na hromadnou žalobu...

pokud se na ně vztahuje právo EU, tak další možnost je poslat tam kontrolu GDPR - totiž fotky v profilech fake uživatelů - indentifikovatelné osoby - museli někde vzít.

Toto je zneužívání "osobních údajů" ve velkém měřítku.

Nahlásím to i registrátorovi těch domén.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
25.11.2018 13:39, před 5 lety

Britské panenské ostrovy patří mezi tzv. zámořská území patřící Spojenému království. Na tomto území se uplatňuje britské právo a tím pádem i právo EU.

Pokud společnost na svých webových stránkách prezentuje profily dalších uživatelů jako reálné, ač jsou falešné, jedná se o vadu, kterou je možné reklamovat. Není-li služba poskytnuta v souladu se smlouvou, má spotřebitel právo žádat nápravu. Není-li možné provést nápravu, může spotřebitel odstoupit od smlouvy a žádat vrácení peněžních prostředků. Spotřebitel místo výše uvedeného má rovněž právo žádat přiměřenou slevu.

Jednání společnosti by mohlo taktéž naplňovat znaky klamavého konání, jež patří mezi zákonem o ochraně spotřebitele mezi zakázané nekalé obchodní praktiky. Pokud společnost uvedla na svých webových stránkách nepravdivé údaje a uvedla tak spotřebitele v omyl o podstatné okolnosti, kvůli které se spotřebitel rozhodl sjednat smlouvu, mohl by spotřebitel také namítat neplatnost této smlouvy.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zahraniční podnikatelský subjekt, má spotřebitel možnost obrátit se na Evropské spotřebitelské centrum na internetových stránkách www.evropskyspotrebitel.cz, které bezplatně, rychle a efektivně pomáhá spotřebitelům řešit spory s obchodníky z jiného členského státu EU, Islandu nebo Norska.

Vyjádření dTestu

Publikováno
27.12.2018 13:06, před 5 lety

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitel může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009.