Lidl Česká republika v.o.s.

#28700Nedodané zaplacené zboží

2 dny 20 hodin

09.12.2018, před 5 lety

Zuzana Palková

Je to již více než měsíc (5. 11.), kdy jsem z lidl-shop.cz objednala zboží, které dodnes nedorazilo. Bohužel jsem toto zboží zaplatila předem kartou. Průběh je takový, že mi z PPL přišlo 9. 11. avízo, že mi budou následující den doručovat balíček, avšak žádný nepřišel. Když jsem tuto situaci řešila s řidičem PPL, bylo mi řečeno, že balíček je doručován mylně kdesi na druhé straně republiky. Vyčkávala jsem, zda se tedy správně dostane ke mně. 19.11. mi na můj dotaz, kdy bude mi bude doručen balíček, z PPL odpověděli, že balíček ani nepřevzali do dopravy a mají ji pouze datově. Mám tedy kontaktovat svého odesílatele (lidl-shop.cz). Od té doby jsem již 6x telefonovala na infolinku Lidlu. Vždy je závěr takový, že můj problém předají jakémusi odbornému oddělení, ti se tím budou přednostně zabývat a do dvou dnů se mi ozvou. Nikdy nikdo zpět nezavolal...Nemám ani zboží, ani peníze.

Zaplacené zboží mi nebylo dodáno. Jedná se konkrétně o dřevěnou kuchyňku PLAYTIVE za 1490 Kč

Můj požadavek je takový, aby mi bylo zasláno nové zboží nebo aby mi byly vráceny peníze.