Společnost


INTERNET PORTAL s.r.o.

Počet nahlášených stížností:48
Z toho za letošní rok:4
Stále v řešení:1
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

100%
0%
Toto skore je založeno na 14 stížnostech.

#29469UKONČENÍ SMLOUVY

Stav stížnosti

vyřešeno

Celková doba trvání

1 měsíc 1 den 10 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
05.01.2019, před 4 lety

Ivo Otawa

Znění stížnosti

Jsem registrovaný na seznamce flirt kontakt, jako Alan s mailovou adresou ivotawa@gmail.com na jméno Ivo Otawa. Protože jsem nenašel spolehlivý způsob ukončení existence na stránkách a služby již delší dobu nepoužívám. Chci touto cestou ukončit svou účast. Děkuji a prosím o písemnou odpověď Otawa Ivo


Požadované řešení

UKONČIT !


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
7.1.2019 11:33, před 4 lety

V obchodních podmínkách společnosti Internet portal s.r.o. je stanoveno v bodě 14. ohledně ukončení smluvního vztahu, že uživatel, který využívá předplatného služeb portálu má právo kdykoliv ukončit svůj smluvní vztah s provozovatelem, a to písemnou výpovědí adresovanou na sídlo provozovatele specifikované v čl. 2 těchto všeobecných obchodních podmínek. Před odesláním je třeba oznámit ukončení na podpoře portálu. V takovém případě provozovatel nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne, kdy mu bude shora uvedené ukončení účtu nebo předplatného doručeno, ukončí předplatné nebo smaže účet uživatele a ukončí také jeho předplatné.

Pokud byla uživatelem služeb vypovězena smlouva výše uvedeným způsobem prokazatelně na adresu sídla podnikatele, není oprávněn poskytovatel služby účtovat nadále platby za služby.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitel možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Odkaz na podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese https://www.coi.cz/informace-o-adr/.

Reakce společnosti

Publikováno
7.1.2019 16:20, před 4 lety

Dobrý den.
Všechny podmínky a možnosti odstoupení od smlouvy jsou uvedeny v obchodních podmínkách, V případě nejasností odpovídáme na dotazy uživatelů na podpoře naší stránky. Na podporu nám nenapsal. Odstoupení od smlouvy jsme od uživatele neobdrželi a to ani naší adrese nebo na našem emailu.

V.I.P. členství jsme mu tedy na základě této žádosti ukončili a profil vymazali, takže bereme stížnost jako neoprávněnou.


Děkujeme.

Flirtkontakt.cz

Vyjádření dTestu

Publikováno
6.2.2019 15:40, před 4 lety

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

Uzavření stížnosti

Publikováno
6.2.2019 19:35, před 4 lety


Ivo Otawa

Hodnocení:

Komentář: Dekuji za pomoc s touto zalezitosti. Myslim jen, ze by nemelo byt tak slozite ukoncit clenstvi. Zvlaste, kdyz prihlaseni i zaplaceni je otazkou nekolika minut. Rovnez by toto prihlaseni nemelo byt automaticky prodlouzeno opakovane. Na vas portal jsem se dostal omylem kdyz jsem se clenstvi snazil ukoncit. velice dekuji a zdravim Otawa Ivo