Společnost


INTERNET PORTAL s.r.o.

Počet nahlášených stížností:48
Z toho za letošní rok:4
Stále v řešení:1
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

100%
0%
Toto skore je založeno na 14 stížnostech.

#30007Zrušení učtu

Stav stížnosti

vyřešeno

Celková doba trvání

9 hodin 21 minut

Detail stížnosti

Publikováno
23.01.2019, před 4 lety

Jiři Hamerský

Znění stížnosti

Dobrý den, na vašich stránkách jsem nenašel kontaktní emailovou adresu.
Proto prosím touto cesto o zrušení mého VIP členství na stránkách flirtkontakt.cz, kde jsem registrován e-mailovou adresou: deraky@volny.cz a uživatelským jménem deraky.


Požadované řešení

Zrušení mého VIP a následné smazání učtu.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
23.1.2019 08:04, před 4 lety

V obchodních podmínkách společnosti Internet portal s.r.o. je stanoveno v bodě 14. ohledně ukončení smluvního vztahu, že uživatel, který využívá předplatného služeb portálu má právo kdykoliv ukončit svůj smluvní vztah s provozovatelem, a to písemnou výpovědí adresovanou na sídlo provozovatele specifikované v čl. 2 těchto všeobecných obchodních podmínek. Před odesláním je třeba oznámit ukončení na podpoře portálu. V takovém případě provozovatel nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne, kdy mu bude shora uvedené ukončení účtu nebo předplatného doručeno, ukončí předplatné nebo smaže účet uživatele a ukončí také jeho předplatné.

Pokud byla uživatelem služeb vypovězena smlouva výše uvedeným způsobem prokazatelně na adresu sídla podnikatele, není oprávněn poskytovatel služby účtovat nadále platby za služby.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitel možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Tato služba je bezplatná. Odkaz na podání návrhu na zahájení mimosoudního řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese https://www.coi.cz/informace-o-adr/.

Reakce společnosti

Publikováno
23.1.2019 14:17, před 4 lety

Dobrý den.
Všechny podmínky a možnosti odstoupení jsme uživateli poslali v rámci jeho požadavky o zrušení předplatného a smazání účtu na podpoře naší stránky. Náš email máme uvedený v obchodních podmínkách. Odstoupení od smlouvy jsme od uživatele neobdrželi a to ani naší adrese nebo na našem emailu.

V.I.P. členství jsme mu tedy na základě této žádosti ukončili a profil vymazali, takže bereme stížnost jako neoprávněnou.


Děkujeme.

Flirtkontakt.cz

Uzavření stížnosti

Publikováno
23.1.2019 17:22, před 4 lety


Jiři Hamerský

Hodnocení:

Komentář: Děkuji za rychlé vyřešení mého problému.