Společnost


BLUE OCEAN Management s.r.o.

Počet nahlášených stížností:83
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

90%
10%
Toto skore je založeno na 10 stížnostech.

#30267Faktura za nedodané zboží

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

1 měsíc 19 dnů 10 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
01.02.2019, před rokem

Milan Vaškovič

Znění stížnosti

Dobrý den
Máme podobný problém .přišla tátovy FA za 1815kč za nějaké žárovky které ani nedorazily.Přechod k firmě LAMA se taky neuskutečnil a akorát máme tu fakturu,odepsal jsem do společnosti že si již nepřeji aby mě někdy ještě s tím zatěžovali,jakou další cestu zvolit.Může firma pak ty peníze vymáhat? děkuji za odpověd.Tátovi je 80let a nalít šmejdům až budou oni starý přeji jim to samé.!!Milan V.


Produkt

přechod k jiné splečnosti


Požadované řešení

Uhradit/neuhradit.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
19.2.2019 16:40, před rokem

Spotřebitel je povinen uhradit pouze cenu za zboží, které si od společnosti prokazatelně objednal. Záleží tedy na tom, zda objednávka byla učiněna. Pokud by tomu tak nebylo, jednalo by se o neobjednané plnění. V takovém případě nemusí spotřebitel společnosti na své náklady nic vracet, ani ji o tom vyrozumět. Společnost by v případě sporu musela prokázat, že smlouva byla se spotřebitelem ohledně konkrétního produktu uzavřena a tento produkt byl ze strany společnosti spotřebitelovi opravdu zaslán.

Nebude-li možné se společností BLUE OCEAN Management s.r.o. vyřešit spor smírnou cestou, má spotřebitel možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.

Vyjádření dTestu

Publikováno
21.3.2019 05:29, před rokem

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitel může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Spotřebitel má také možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.