#30720Odstoupení od smlouvy

2 měsíce 1 den 17 hodin

19.02.2019, před 5 lety

Pavel Novotný

Dobrý den, ke dni 15. 2. 2019 jsem si založil účet na stránce Academic singles a koupil jejich prémiové členství. Po té, co jsem si po pár dnech přečetl, že jsou to podvodníci, tak jsem chtěl toto prémiové členství zrušit řádným odstoupením od smlouvy, jak uvádějí ve svých obchodních podmínkách. Odeslal jsem tedy nejdřív e-mail na zákaznické centrum s přílohou, která obsahovala formulář o odstoupení od smlouvy. Jenže žádná odpověď, že by účet byl zrušen nepřišla, tak jsem poslal ještě jeden e-mail na adresu collections@be2.com s tím samým zněním. Zatím mi také odpověď nepřišla. Pro jistotu jsem jim poslal i fax na číslo +420227203713 opět s řádným formulářem o odstoupení od smlouvy. teď už jen čekám, co oni na to. Jelikož mám obavy z čerpání mých finančních prostředků touto firmou, obrátil jsem se na Vás. Budu rád za každou informaci, týkající se mého problému.

Odstoupení od smlouvy a tím tak zrušení mého prémiového účtu. Potvrzení o zrušení mého účtu a odstoupení od smlouvy. Dále zákaz dalšího používání mých osobních dat firmou Academic singles.