EUROGAMES BIS, s.r.o.

#31406Skřínka mi vzala peníze, nešla však zamknout - Pardubice hl.nádraží

1 měsíc 1 den 15 hodin

16.03.2019, před 11 měsíci

Karla Pieczková

Vhodila jsem 80,- do skřínky na nádraží v Pardubicích dnes před 11 hodinou. Peníze se však na obrazovce neodčetli a skřínka nešla zamknout. V 11:02 jsem volala na toto číslo ‭725 752 148‬ uvedené na skřínce. Dočkala jsem se arogantní odpovědi a zavěšení telefonu. Prosím o vrácení peněz.

Vrácení peněz

18.3.2019 15:40, před 11 měsíci

Společnost uvádí, že spotřebitelé se mohou obracet se svými stížnostmi, popř. reklamací, která se týká provozování úschovny zavazadel na e-mail eurogamesbis@centrum.cz.

Společnost pak při uznání reklamace na nesprávné fungování automatu skříněk dlužné peníze vrací spotřebiteli zpět na bankovní účet, který zákazník uvede, nebo prostřednictvím pošty. Záleží na domluvě.

Kontaktní údaje na společnost:

Eurogames Bis, s.r.o.
Bělá 1031
739 91 Jablunkov
e-mail: eurogamesbis@centrum.cz
tel.558 341 475 do 15 h

19.3.2019 12:37, před 11 měsíci

Dobrý den, paní Pieczkové se velice omlouváme za problémy, které ji způsobila naše úschovní schránka na nádraží v Pardubicích. Částku 80,- Kč paní Pieczkové určitě vrátíme. Může se nám ozvat prostřednictvím e-mailu: eurogamesbis@centrum.cz a domluvíme se s ní jakým způsobem bude chtít peníze vrátit, jestli na účet nebo prostřednictvím pošty.

18.4.2019 06:14, před 10 měsíci

Karla Pieczková