Šenkýř Lumír

#3311Nevyřízená reklamace

2 měsíce 4 dny 18 hodin

27.05.2014, před 8 lety

Kateřina Čadíková

Dne 14.12.2013 jsem objednala pro dceru mobil. Během týdne byl dodán, ale po týdnu přestal fungovat. SMS zprávou jsem se domluvila s panem Šenkýřem, že mobil vrátím. 3.1.2014 jsem ho zaslala zpět na jím udanou adresu a teď stále čekám co bude. Pan Šenkýř telefon nebere na SMS neodpovídá opověděl jenou vyhýbavou odpovědí, rovněž tak na email. Tímto bych vyzvala všechny poškozené, necht´ o sobě dají vědět.

BML-GT6802 - mobilní telefon na 2 sim karty

Vrátit peníze.

28.5.2014 08:58, před 8 lety

V případě, že byla prokazatelným způsobem uplatněna reklamace, která nebyla obchodníkem vyřízena do 30 dnů od uplatnění dle § 19 odst. 3 zákona o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo na odstoupení od kupní smlouvy a zároveň podat podnět České obchodní inspekci pro porušení zákona o ochraně spotřebitele.

1.8.2014 15:27, před 7 lety

Pan Šenkýř Lumír nereagoval na naši výzvu k řešení stížnosti. Případné spory mohou být tedy řešeny pouze v soudním řízení, nikoliv prostřednictvím služby VašeStížnosti.cz, která je založena na principu dobrovolnosti. Před samotným podáním žaloby doporučujeme zaslat subjektu předžalobní výzvu dle § 142a občanského soudního řádu. Vhodné je také právní zastoupení. Seznam advokátů je k dispozici na http://www.dtest.cz/advokati.

Kateřina Čadíková

1.8.2014 15:27, před 7 lety