Lidl Česká republika v.o.s.

#33143Stavba prodejny Lidl Karviná 73506

23 hodin 46 minut

03.06.2019, před 14 dny

Dobrý den nájemníkům domu Havířská 2455/55 Karviná 73506
vadí rušení nedělní klidu a velká prašnost.
Přejeme si aby byl zachován nedělní klid a z prašnosti v tento.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Marie Telus

Prosíme o kladné vyřešení a omluvu po několika měsíčním hluku a prachu celedenní stavby jsme už s trpělivostí u konce.

3.6.2019 08:29, před 14 dny

Stavební úřad je v případě provádění staveb povinen kontrolovat stavbu z úřední povinnosti, a to předně při udělování stavebního povolení. Rovněž je ovšem povinen prošetřit podané stížnosti ze strany občanů.

Doporučujeme tedy obrátit se na příslušný stavební úřad s žádostí o prověření, zda stavebník dodržuje stavební povolení a projektovou dokumentaci. Stavební úřad bude povinen se podnětem zabývat.

Vzhledem k tomu, že je stavebník povinen během provádění stavby dodržovat rovněž zákon č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, lze žádat i o součinnost příslušnou krajskou hygienickou stanici.

3.6.2019 13:35, před 14 dny

Dobrý den, paní Telus,

za hluk způsobený ve večerních hodinách před naší filiálkou se omlouváme. Ihned budeme kontaktovat příslušných kolegů, aby se zdrželi večerní práce, popř. aby došlo k omezení hluku. V případě opětovné zvýšení hlučnosti nás prosím opět kontaktuje, nejlépe rovnou na mail socialmedia@lidl.cz.

Dále bychom Vás rádi informovali, že pokud vše půjde podle plánu, stavbu prodejny završíme 7. července.

Děkujeme tedy za trpělivost a ještě jednou se omlouváme. S pozdravem

Lidl Česká republika