INTERNET PORTAL s.r.o.

2 měsíce 4 dny 20 hodin

14.07.2019, před 4 měsíci

Davor Vidosavljevic

Dobry den,

Chcel by som zrusit ucet a platby Flirtkontakt.cz.

Dakujem.

Kompletne vymazat ucet a zrusit platby.

15.7.2019 10:43, před 4 měsíci

V obchodních podmínkách společnosti Internet portal s.r.o. je stanoveno v bodě 14. ohledně ukončení smluvního vztahu, že uživatel, který využívá předplatného služeb portálu má právo kdykoliv ukončit svůj smluvní vztah s provozovatelem, a to písemnou výpovědí adresovanou na sídlo provozovatele specifikované v čl. 2 těchto všeobecných obchodních podmínek. Před odesláním je třeba oznámit ukončení na podpoře portálu. V takovém případě provozovatel nejpozději do 10 pracovních dnů ode dne, kdy mu bude shora uvedené ukončení účtu nebo předplatného doručeno, ukončí předplatné nebo smaže účet uživatele a ukončí také jeho předplatné.

Pokud byla uživatelem služeb vypovězena smlouva výše uvedeným způsobem prokazatelně na adresu sídla podnikatele, není oprávněn poskytovatel služby účtovat nadále platby za služby.

15.7.2019 16:05, před 4 měsíci

Dobrý den.
Všechny podmínky a možnosti odstoupení od smlouvy jsou uvedeny v našich obchodních podmínkách. Uživatelům posíláme v rámci požadavky o zrušení předplatného a smazání účtu na podpoře postup a konkrétní články obchodních podmínek. Žádný požadavek nám uživatel na podporu nezaslal, odstoupení od smlouvy jsme od uživatele neobdrželi a to ani naší adrese ani na našem emailu.

Předplatné jsme mu tedy na základě této žádosti ukončili a profil vymazali. Bereme stížnost za neoprávněnou.

Děkujeme.

Flirtkontakt.cz

14.8.2019 08:10, před 3 měsíci

Žádáme spotřebitele o sdělení, v jaké fázi se stížnost nyní nachází, případně o její uzavření.

19.9.2019 15:39, před 2 měsíci

Spotřebitel již nevyužil možnosti na vývoj případu reagovat, stížnost proto uzavíráme.