BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.

#34260Nekalé obchodní praktiky

20.07.2019, před 5 lety

Petr Komárek

Obracím se na Vás ve věci opakované a dlouhodobé nekalé činnosti pracovníků firmy Bohemia Energy.

Dlouhodobě, znamená poslední cca 2 roky jsou moji rodiče vystaveni snahám této firmy o cílený ovšem zcela nevyžádaný převod energií od současného poskytovatele k této firmě. Poslední návštěva se odehrála dnes, tedy 19.7.2019 kdy se opět pracovník této firmy předem neohlášen objevil u mých rodičů v Pardubicích. Musím podotknout, že oba manželé jsou v pokročilém důchodovém věku.
Pod záminkou narovnání cen za energie jim byla podsunuta smlouva o sdružených dodávkách energií Elelktřina/Plyn. Tento problém řeším již po čtvrté. Potýkali jsme se s tak zvanými "dárky" v podobě úsporných žárovek, dvakrát jsme úspěšně odstoupili od smlouvy a vrátili se k původnímu dodavateli. Nyní mě, synovi manželů Komárkových dochází trpělivost. Žádám tedy o radu a rovnou podávám tímto písemnou stížnost na nekalé praktiky této společnosti.

S pozdravem,
Petr Komárek

Okamžité ukončení procesu přechodu k Bohemia Energy, zpět vzetí souhlasu se zpracováním osobních údajů na základě směrnice GDPR.
Dale si nepřejeme jiný, než písemný kontakt s touto společností. Nikoliv telefonický, nikoliv podomní, ale pouze a výhradně písemný.