Společnost


KM Solutions s.r.o.

Počet nahlášených stížností:10
Z toho za letošní rok:0
Stále v řešení:0
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

Hodnocení spokojenosti

50%
50%
Toto skore je založeno na 2 stížnostech.

#3515Vratenie penazi

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

9 měsíců 13 dnů 2 hodiny

Detail stížnosti

Publikováno
18.06.2014, před 7 lety

Pavol Mužík

Znění stížnosti

Dobry den,

spolocnost KM Solutions s.r.o. ktora ma obchod chillboards.cz mi do dnesneho dna nevratila peniaze. Od Novembra kedy poslali zlu velkost tenisiek sestre boli samozrejme velke aj ked na objednavke bola uvedena spravna velkost. Dohodli sme sa teda na vrateni penazi poslali sme tovar oni poslali dobropis. Do dnesneho dna mi, ale peniaze neprisli je to uz siedmi mesiac. Riesil som to telefonicky s predajcom ktory mal aku taku snahu potom s p. Suchmanom ktory mi niekolko krat prislubil ze to vyriesi. Dodnes ale neodpisuje na maily a nedviha telefon. Pisal som aj staznost na ČOI, nerozumiem ako moze fungovat spolocnost ktora neodpisuje na maily a nedviha telefon. Je nejaka sanca ze sa mi peniaze vratia?


Produkt

tenisky


Požadované řešení

vratenie penazi


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
18.6.2014 11:17, před 7 lety

Odstoupil-li spotřebitel v souladu se zákonem, má právo na vrácení peněz v zákonné lhůtě. Nesplněním této povinnosti se společnost ocitla v prodlení.

Vyjádření dTestu

Publikováno
31.3.2015 13:52, před 6 lety

Společnost KM Solutions s.r.o. byla o podáné stížnosti informována a byla jí umožněna reakce. Bohužel doposud neprojevila zájem se ke stížnostem vyjádřit, proto jsme se rozhodli případ uzavřít z důvodu nereakce podnikatele. Případné spory mohou být tedy řešeny pouze v soudním řízení, nikoliv prostřednictvím služby VašeStížnosti.cz, která je založena na principu dobrovolnosti.