KM Solutions s.r.o.

#3580Odstoupení od smlouvy - nevrácení peněz

2 dny 1 hodina

24.06.2014, před 10 lety

Sabien Francová

V obchodě jsem objednala zboží (11.4.2014), poslala jsem peníze předem. Přišlo jen potvrzení, že je objednávka přijata a že budu informována. Informována jsem nebyla - takže jsem se dotazovala mailem. Nejdříve mi slíbili že zboží odešlou do tří dnů, ale nestalo se tak a na urgence mi bylo odpovězeno, že stále čekají na zboží - že je nějaký problém se skladem.
To už mi přišlo divné a až jsem si pořádně přečetla recenze na Heureka.cz bylo mi to jasné.
Zvolila jsem tedy možnost odstoupení od smlouvy (22.4.2014) a vyplnila formulář, s tím že podle zákona má prodejce lhůtu na vrácení peněz 14 dní. Uběhlo 14 dní a peníze na účtu nemám. Po napsání záporné recenze mi z obchodu odpověděli, že "reklamace" je v řešení. Ale ani po uplynutí 30 denní lhůty pro vyřízení reklamace mi peníze nepřišli. Od 22.4. jsem se nedočkala žádné reakce. Podala jsem i stížnost na ČOI, kam jsem zasílala i celou e-mailovou komunikaci s obchodem - vyjádření bylo, že nemůžou nijak zasáhnout a mám to řešit soudně. Psala jsem i lidem, kteří měli podobnou zkušenost, už nevím kam se obrátit, tak zkouším i Vás. Děkuji za každou radu a odpověď.

Kraťasy REELL - PALM SHORT BLACK 33 (1ks), Dámské kraťasy FUNSTORM M 1ks, číslo objednávky 1416403

Chtěla bych vrátit částku (1649 Kč), kterou jsem zaslala předem na účet. Po odstoupení od smlouvy mi bylo vrácení peněz slíbeno avšak do dnes nic nepřišlo.