DuPonti s.r.o.

#35921Neoplatnene vyúčtování

1 měsíc 6 dnů 4 hodiny

04.10.2019, před rokem

Jiří Těžký

Dobrý den zkusil sem 1 vaší seznamku a za těch pár týdnu se nikdo neozval tak sem se na to vykašlal mohli by jste mi zrušit členství a dal mi nebrat peníze z účtu kdyztak napište mi prosím na E-MAIL Keny-159@seznan.cz děkuji těžký

Seznamka

Zrušit členství

7.10.2019 15:02, před rokem

Dle smluvních ujednání na https://www.katolickaseznamka.cz/terms-and-conditions je uživatel oprávněn smluvní vztah založený smluvními ujednáními kdykoliv i bez uvedení důvodu vypovědět bez výpovědní doby, a to zasláním výpovědi na adresu poskytovatele. Obdržení výpovědi je poskytovatel povinen uživateli bezodkladně potvrdit odesláním oznámení na jeho emailovou adresu.

10.11.2019 21:00, před rokem

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitel může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Spotřebitel má také možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.