Společnost


PB Online Group s.r.o.

Počet nahlášených stížností:2
Z toho za letošní rok:1
Stále v řešení:2
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#36011Nevrácené peníze

Stav stížnosti

v řešení

Celková doba trvání

3 měsíce 17 dnů 13 hodin

Detail stížnosti

Publikováno
09.10.2019, před 4 měsíci

Kateřina Šlaisová

Znění stížnosti

Objednala jsem si z tohoto eshopu balíček. Balíček přišel, ale absolutně nefunkční. Poslala jsem ho zpět s žádostí vrácení peněz. Před měsícem mi přišel email, že moje vrácení bude vyřízeno do dvou týdnů. Nebylo, není.


Produkt

Hodinky, které mají fungovat s telefonem. V případě těchto hodinek zavirovat drahý telefon.


Požadované řešení

Vrácení peněz


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
9.10.2019 09:12, před 4 měsíci

Pokud daná kupní smlouva byla uzavřena prostřednictvím prostředku umožňující komunikaci na dálku, má spotřebitelka právo od smlouvy odstoupit ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží bez udání důvodu. Pokud spotřebitelka odstupuje od smlouvy, je povinna o tom informovat prodávajícího (v případě soudního sporu by musela spotřebitelka prokázat, že od smlouvy odstoupila) a vrátit prodávajícímu zboží. Prodávající je povinen vrátit spotřebitelce peněžní prostředky nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy bylo od smlouvy odstoupeno. Prodávající nemusí vracet peněžní prostředky dříve, než mu spotřebitelka prokáže, že mu zboží odeslala. Nevrátil-li prodávající peněžní prostředky ve výše uvedené lhůtě, může spotřebitelka požadovat také zákonný úrok z prodlení.

Nebude-li možné spor vyřešit smírnou cestou prostřednictvím naší služby, má spotřebitelka možnost se obrátit na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.

Nyní se čeká na vyjádření společnosti.