#37139Vypovězení smlouvy a zrušení prémioveho členství

20.11.2019, před 26 dny

Martin Holič

Měl jsem na srpen letošního roku předplacené prémiové členství na zkoušku. Před uplynutím této doby jsem se v jejich podmínkách dočetl, že bude automaticky prodloužené a že zrušeni musí být zasláno faxem. Zrušil jsem platební kartu , aby mi nemohli samovolně strhnout peníze ke konci srpna. Přišla mi 27.9. upomínka, na kterou jsem nereagoval. 4.10. přišla druhá. Tu už jsem bohužel zaplatil avšak členství není stále možné zrušit.

Prémiové členství

Zrušení členství bez nároku na další platby

20.11.2019 10:26, před 26 dny

Dle všeobecných obchodních podmínek společnosti be2 S.a.r.l. je možné smluvní vztah vypovědět. Výpověď by měla dle obchodních podmínek společnosti obsahovat následující údaje: úplné jméno, zemi, jejíž služby be2 využívá (zřejmě se jedná o zemi, ve které spotřebitel využívá službu), svou e-mailovou adresu zaregistrovanou u společnosti be2 a své uživatelské jméno (alternativně: šifru, která byla spotřebiteli přidělena). Tato výpověď by měla být dle obchodních podmínek společnosti zaslána poštou na adresu: be2 S.à.r.l., služby zákazníkům / ukončení, 13 rue du Commerce L-1351 Luxemburg, Luxemburg; nebo faxem na číslo 420 227203713. Nicméně z důvodu, že smlouva byla uzavřena přes internet, postačí (ač to obchodní podmínky neupravují), pokud bude výpověď zaslána na e-mailovou adresu společnosti (zakaznickyservis@be2.cz).

Pokud společnost spotřebiteli brání smlouvu zrušit, zkracuje tím spotřebitele na jeho právech a k takovému jednání se nepřihlíží. Spotřebiteli doporučujeme, aby si uchoval všechny dokumenty, které prokazují, že smlouvu řádně ukončil.

20.11.2019 14:36, před 26 dny

prosím, kontaktujte nás v uvedené záležitosti přímo na adrese michal.hlavacek@be2.com.

Mějte také na paměti, že naše emaily mohou být automaticky uložené ve Vaší Nevyžádané poště (Spam/ Junk). Skontrolujte si proto prosím i tenhle adresář ve Vaší elektronické poště.

Děkujeme Vám.

20.11.2019 17:54, před 26 dny

Kontaktoval jsem pana Hlaváčka na výše uvedený mail a budu čekat, dojde li ke zrušeni členství. Zatím děkuji.

21.11.2019 06:27, před 25 dny

Na základě výše uvedeného přeřazujeme stížnost na spotřebitele, aby mohl o vývoji informovat a stížnost případně uzavřít.

26.11.2019 09:35, před 20 dny

Komentář: Vše je k mé plné spokojenosti vyřešeno. Děkuji za pomoc!