IN TIME SPEDICE, spol. s r.o.

#37472Nedoruceny balik a ulozeni na vydejni misto bez informovani zakaznika

1 měsíc 1 den 23 hodin

29.11.2019, před 4 lety

Michaela Vajdova

Zaplatila jsem si sluzbu Intime doruceni domu, prisla mi informace, ze balik dorazi ve stredu mezi 12 a 15h. Balik jsem potrebovala na pondeli, byla jsem tedy rada, ze dorazi jiz ve stredu. Vzala jsem si pul dne volna z prace a cekala. Kdyz ani do 17h nikdo nedorazil a ridici se neslo dovolat, volala jsem na info linku, kde mi slecna poradila, at pockam do 18h, ze ridici jezdi az do 18h. Samozrejme nikdo neprijdel. Psala jsem tedy po seste dotaz na info email Intimu, odpovedeli mi, ze to znovu doruci. Odepsala jsem jim obratem, ze ten balik potrebuji na pondeli, na to uz nikdo nereagoval. Dnes je patek, balik nemam a v trackovacim systemu vidim, ze je stale nekde na vydejnim miste - neprisel mi ani email s informaci, kde presne balik je a uz vubec tam nevidim, ze by nekdo zadal o opetovne doruceni. Znovu jsem volala na Intime a slecna Kelerova mi rekla, ze to v pondeli vyzvednou a doruci nejdrive v utery. Kdyz jsem ji asi 3x rekla, ze to potrebuji na pondeli a jsem jim to psala, tak mi rekla, ze mi nemuze pomoct. Pak mi nebyla schopna nadiktovat email, kam mohu poslat stiznost. Nechapu, jaktoze InTime s takovym pristupem k zakaznikum jeste nezkrachoval - ja si diky teto zkusenosti jiz nikdy pres Intime nic dorucit nenecham, nikomu nic pres Intime neposlu, ale ani si uz neobjednam niz toho eshopu, kde jsem nakupovala.
Vysledek: koupila jsem si produkty za nekolik tisic, ktere potrebuji na pondeli, nemam ani penize, ani informaci o tom, kde boje objednavka je a ani nevim, kdyz mi dorazi. Jiste ale je, ze v utery mi to uz bude uplne k nicemu!

Sluzba doruceni az do domu

Chci vratit penize za objednavku i dopravu. Nejradeji bych Intimu vystavila i fakturu za pul den prosezeny doma a protelefonovane naklady, protoze jsem mohla pracovat.
Uplne zbytecne ztraceny cas!!!!!!!!!!!