Kaufland Česká republika v.o.s.

#3840Distribuce letáků

7 měsíců 7 dnů 1 hodina

23.07.2014, před 10 lety

Tomáš Gröger

cca před 14 dny jsem volal na Vaši zákaznickou linku s žádostí o okamžitou změnu způsobu doručování informačních letáků Vaší společností do našeho domu na adrese: Za Škodovkou 156/80, 500 04 Hradec Králové. Dodnes jsem žádnou reakci z Vaší strany neobdržel, a proto se na Vás obracím ještě písemnou formou. Pokud ani tato cesta stížnosti nebude vyslyšena a nedojde k nápravě, budu problém řešit právní cestou za podpory společenství vlastníků bytových jednotek.
Odůvodnění: Doručovatel společnosti Kaufland ČR v.o.s. opře nebo položí balík letáků v igelitové tašce do prostoru vjezdových vrat, který při otevření zasahuje do zavírací trajektorie a čidel, které brání následně v zavření. Fotodokumentaci je možno zaslat. Vrata tak zůstávají otevřená. Jelikož jsou jediným možným vstupem do prostor domu, umožňují tak vstupu cizích osob. Za poslední týdny u nás došlo k majetkové trestné činnosti jejíž škoda přesáhla více jak 60.000,-CZK. V současné době toto řeší Policie ČR.

Nepokládat, ani nijak neopírat balík letáků o vjezdová vrata do domu. Nejlépe bude balík s letáky ponechat mimo celý vjezdový prostor.