Společnost


#EXPERT4YOU s.r.o.

Počet nahlášených stížností:96
Z toho za letošní rok:23
Stále v řešení:9
Zobrazit všechny stížnosti na společnost

#38724Nevracení peněz při odstoupení od smlouvy

Stav stížnosti

uzavřeno

Celková doba trvání

1 měsíc 4 dny 3 hodiny

Detail stížnosti

Publikováno
13.01.2020, před 3 měsíci

Iryna Kovalčuk

Znění stížnosti

Nereagují na emaily, tel.číslo neexistuje.Poslala jsem odstoupení od smlouvy a žadna reakce,žadne peníze.


Produkt

Flipové peněženkové pouzdro peněženka pro Xiaomi Redmi Note 8T - černé,199 kč. Ochranné tvrzené temperované sklo na LCD pro Xiaomi Redmi Note 8T,99kč.


Požadované řešení

Vracení peněz.


Sdílejte

Zdá se vám, že stížnost obsahuje nevhodný obsah?
* Opište kód z obrázku:

Vyjádření dTestu

Publikováno
17.1.2020 18:17, před 3 měsíci

Pokud spotřebitelka využila svého práva odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů od převzetí zboží (případně ještě před jeho převzetím), je prodávající povinen vrátit spotřebitelce přijaté peněžní prostředky ve lhůtě čtrnácti dnů ode dne, kdy bylo od smlouvy odstoupeno. Pokud tak neučiní, ocitá se v prodlení. Je-li prodávající v prodlení, má spotřebitelka právo navíc žádat zaplacení zákonného úroku z prodlení.

Nepodaří-li se spor vyřešit smírnou cestou, má spotřebitelka možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.

Vyjádření dTestu

Publikováno
17.2.2020 20:53, před měsícem

Společnost byla o podané stížnosti informována, bohužel však dosud neprojevila zájem se k případu vyjádřit. Vzhledem k tomu, že služba VašeStížnosti.cz funguje na principu oboustranné dobrovolnosti, jsme nuceni stížnost uzavřít.

V případě potřeby další konzultace se spotřebitelka může obrátit na naši poradnu na telefonní lince 299 149 009. Spotřebitelka má také možnost obrátit se na mimosoudní řešení sporů při České obchodní inspekci. Více informací o mimosoudním řešení sporů je možné vyhledat na webové adrese www.adr.coi.cz.